Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy utána mentem?...

Jól tettem, hogy utána mentem? Mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Összevesztünk a barátommal. Megharagudtam rá, nem vettem fel neki a telefont, mikor hívott. Mikor megnyugodtam, felhívtam. Egy közeli bárban volt, azt mondta, holnap találkozunk, és lerakta. (ez mind tegnap történt). Hívtam kikapcsolta a telefonját. Úgy döntöttem, utána megyek. Bementem, láttam, hogy a kollégáival és pár ismerősével ül. Beültem mellé, látszólag nem örült nekem. Az egyik nőre, aki ott dolgozik, elég féltékeny voltam/vagyok. Amíg nem tudta ki vagyok, mosolyogva hozta nekem az italt amit rendeltek, utána már csak pofákat vágott rám. Tetszik neki a barátom, egyértelmű jeleket adott. Mindegy, végül is nem ez a lényeges. Szóval, baj, hogy a barátom után mentem? Az járt a fejembe, ha most nem megyek utána, mindig azt fogja hinni, hogy ebbe a bárba menekülhet, ha összeveszünk.
2009. okt. 21. 13:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ne mászkálj utána, hanem hagyd, hogy jelentkezzen.
2009. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De akkor azt hinné, ha összeveszünk mehet kocsmázni, mert "én küldtem el" címszóval nem jelentkezne egy ideig.
2009. okt. 21. 13:16
 3/25 anonim ***** válasza:

Jól tetted,h utána mentél, bár én nem mennék be egyedül egy kocsmába:)

És egyébként utána kibékültetek?

2009. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Kár volt utána menned. Most legalább a csaj aki nyomul a pasidra, látja hogy egy hisztérika vagy (bocs) és lehet rá nyomulni. Pár kedves, megértő szóa részéről, amivel azt közvetíti a barátod felé, hogy ő más, mint te, és már hoppon is maradhatsz. Bizalom, bizalom ez a kulcs. Ha azt mondja a barátod, hogy majd ő hív, akkor ne telefonálgass rá: Fordított helyzetben szerintem téged is állatira idegesítene.
2009. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én nem mennék utána, ha összevesznék a párommal. Ez valahogy (szerintem) ciki dolog. Úgy gondolom, a veszekedéseteken legalább hangulatilag úgy akart túl lenni átmenetileg, hogy haverokkal beült a bárba kicsit kikapcsolódni.
2009. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Bizony nem kellett volna utánamenned "kullancsnak". Bocs a fogalmazásért, nem bántani akarlak, de ez a legjobb szó rá.

Ne akard birtokolni!

Mi az, hogy "mehet kocsmázni"? Elég szomorú, ha engedélyt kell kérnem, mert el akarok menni valahová.

Egy párkapcsolat akkor működhet igazán, ha a másik félnek meghagyjuk a teljes szabadságát. Nem attól marad mellettünk örökre, ha odaláncoljuk, sőt...

Úgy látom ( bár tévedhetek, hisz pár sor alapján nem könnyű megítélni senkit), hogy eléggé bizonytalan vagy önmagadban.

Pedig senki nem ér annyit, hogy megalázzuk magunkat miatta. És ha lesz tartásod, bízol az értékeidben és igazán szereted magadat, a férfiak is jobban fognak becsülni, tisztelni. Amint idősebb leszel remélem megérted amiről írtam.

Kívánok neked kitartást hozzá és a lehető legjobb dolgokat az életedbe!

2009. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem mentem oda hisztizni, kedvesen megkértem a mellette ülőt, hogy engedjenek be a szerelmemhez. Az asztal többi tagja azt hitte, hogy meg volt beszélve, hogy odamegyek. Nem kezdtem el kiabálni, úgy mentem oda, mintha mi sem történt volna. Puszilgattam, bújtam hozzá. Épp azért, amit írt az egyik válaszoló, nem akartam ott veszekedni a bárban. Azt itthonra tartogattam. Igen kibékültünk.
2009. okt. 21. 13:26
 8/25 anonim ***** válasza:

Soha nem mennék egyetlen pasi után se sehova, nem hogy kocsmába!

Mindent meg lehet beszélni nyugodtan, higgadtan, és felajánlotta, hogy holnap lehetőséged lesz rá.

Ha valakit leláncolsz, azzal nem megtartod, hanem olyan messzire űzöd, hogy még véletlenül se jut eszébe visszanézni sem.

A kapcsolatok igazából akkor működnek, ha mindkettőtöknek fontos, megbiztok egymásban, és mindenkinek megmarad a mozgástere.

Milyen bizalom az, ha utánamész a tudta nélkül egy kocsmába, ahol a barátaival van?

2009. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ha előre szól, hogy szeretne menni haverokkal, menjen nyugodtan, szervezek én is magamnak valami programot. De ha meg van beszélve, hogy közösen csinálunk valamit, és ő ahelyett inkább a kocsmát válassza, azért mérges vagyok.

Nem értem, miért lennék én "kullancs". Nem volt hajlandó beszélni velem, én viszont le akartam tisztázni.

2009. okt. 21. 13:28
 10/25 A kérdező kommentje:
Azért mentem utána, hogy beszéljek vele. Ha egyedül van a kocsmában, akkor is utána megyek. Én nem vagyok híve annak, hogy "majd holnap beszélünk".
2009. okt. 21. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!