Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nincs semmi káros hatása...

Ugye nincs semmi káros hatása az ivartalanításnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy leginkább jó hatásai vannak, és hogy a műtét is biztonságos. Itt inkább arra gondolok, hogy a személyisége nem fog-e változni?

Kandúr cica, szerencsére nincsenek rossz szokásai, nem jelölget, csak egy kicsit hiperaktív.

Panelban lakunk, tehát nem kijárós.

Jövőhéten megyünk dokihoz, csak szeretném tudni mire számítsak pl evés szempontjából, vagy hogy ilyen játékos marad-e.

Köszönöm! :)


2011. máj. 29. 11:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

12:17 vagyok.

Én CatChow streilized-el etettem, és úgy lett húgyköves.

2011. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyszer csak feltünt hogy többet jár wc-re. Teli volt a lkaás alommal. Elsó nap még nem gyanakodtam, második nap már igen, harmadik n ap reggel hívtam az orvost.

Elég feltünő, nem nehéz észrevenni.

Sírt is pisilés közben, és a harmadik nap reggelére már véres is volt a pisije.

Továbbá olyan sokat járt wc-re, hogy tele hordta alommal a lakást.

2011. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Véeltelenül kétszer írtam az almos dolgot, bocsi. :)
2011. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindenképp vedd meg a cat chow urinary-t, mert a húgykő bármikor kialakulhat jobb nem játszani vele, és elkerülni ha lehet!!!

Kedves válaszoló aki cat chow sterilized mellett futott bele a húgykőbe: legközelebb jobban olvasd el, mi van a zacsira írva, mert a cat chow sterilized CSAK diétás de nem szabályozza a húgy ph-ját, azt az urinary csinálja, remélem már meggyógyult a cicád :D

Kérdező: vedd meg a speckó tápokat nem érdemes játszadozni, és az h most a cicád vékony egy dolog, de meghízhat, mert pl az enyém többet enne, mióta steril, nem hagyom, de enne.

2011. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De lehet, egy nagyon súlyos...ha struvit kőre hajlamos a cica, akkor az ivartalanítással megpecsételheted az életét. Én nagyon sok cicát műtettem ki, de egy állatorvos sem figyelmeztetett erre, míg be nem jött a baj...

Az ivartalanítástól a cicák húgyvezetéke szűkül, ez nem lenne gond, kivéve ha kő képződésre hajlamos...nekem bele halt egy cicám..

Szóval ezt az oldalt nagyon alaposan olvasd el, és kérd a vizelet vizsgálatot, mert az állatorvos egyszerűen szarik bele, és nem figyelmeztet erre a kockázatra:

(mert ugye műteni egy cicát és beszedni a pénz érte sokkal gyorsabb és kényelmesebb, mint vizeletvizsgálattal bajlódni)


[link]


Ha a teszt rendben, akkor a legjobb neki az ivartalanítás.

2011. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!