Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Visszajön még valaha? Nagyon...

Visszajön még valaha? Nagyon hiányzik a cicám,

Figyelt kérdés
10 éves fiú cicám 2 hónapja eltűnt,azóta semmi nyoma,nagyon hiányzik.Eddig,ha kint tanultam jó időben az udvaron,mindig az ölembe ült.Most nagyon hiányzik.
2011. jún. 1. 05:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled. Az enyém is másfél hónapja tűnt el. Mindig együtt tévéztünk :(, és nem hiszem hogy valaha visszajön már, túl sok idő telt el. Sejtelmem sincs mi történhetett vele...
2011. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nincs sok esély rá hogy hazameegy kivéve ha valaki bezárta és onnan meg tud lógni. Fiú macskák alapvetően 3 okból tűnnek el. Elment valahova meghalni, jött egy domináns kandúr aki elzavarta, vagy valami baleset érte.

Teljesen átérzem amin most keresztül mész :(

2011. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ha 10 éves, akkor már öreg. Lehet hogy eljött az ő ideje és tényleg elment,hogy valami nyugodt helyen hajtsa örök álomra a fejét. De ne szomorkodj, 10 év az nagyon szép kor. Nekem már nagyon sok cicám volt, de 10 évig egyik se élt. Sajnos mindegyikkel történ valami ilyesmi: vagy elütötte egy autó,vagy megharapta egy patkány,vagy széttépte egy kutya,vagy komplikáció lépett fel a fialásnál,vagy elvitte valaki stb. Szerintem örülj hogy a cicád elérte ezt a szép kort, mert ez azt jelenti hogy nagyon jó gazdija voltál. És mindig boldogan gondolj rá vissza :)
2011. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nagyon sajnálom velünk is ez volt. De szerintem nem jön vissza! Ha már elfelejtetted a régi szép emlékeket és szeretnél még macskát akkor fogadj örökbe. Mi örökbe fogadtunk (ingyen)és most van neki 4 szép kiscicája.:)
2011. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem jó pár eltűnés opka az volt, hogy az utcában valaki pincéjébe, kamrájába bement egerészni, és rázárták...Ezt mondták is a környéken, meg volt hogy látszott a bundáját hol lehetett.

Na most szembeszomszédom cicája, 2 hónap után került elő, csont soványan, biztos benne, hogy a szomszéd első bérház pincéjébe zárták be direkt, vagy véletlenül, mert állandóan oda járt...

Én el sem tudom képzelni ez hogy élte túl, de vadon, és csontsoványan került elő...a kutyáik alig ismerték fel a cicát...

Tanácsom az hogy pincék, kamrák közelében hívjad, és fülelj nagyon van e válasz rá...

Plusz megkérheted a környékieket, nézzék meg az ilyen helyeket...akár egyenként...

Ha nagyon hiányzik, ez a napos meló, "kirándulás, és szomszédlátogatás, nem lehet agy áldozat...igaz?

Nekem is többször bejött...

2011. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tényleg öreg (volt) már....de még lehet,hogy előkerül,nekünk is volt már,hogy fél évre eltűnt a macskánk.javasom,ha még nem adtad fel,készíts szórólapokat az eltűnt cicáról.
2011. jún. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát nemhiszem... Nekem is volt egy 2 éves kandúr cicám. Egyik nap hazajött, hízelgett, ült a lábam előtt... Enni már nem evett. Majd rá kb. 2 napra a szomszédunk találta meg... Elpusztult.
2011. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az enyém lassan egy éve tűnt el de most kapunk egy ujjat lehet, hogy elrabolták mert nagyon szép volt de ez már a múlt.
2011. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

igen,10 évesen már korosnak számított,de még nagyon fiatalos

cicó,együtt tanultam még vele márciusban az írásbeli érettségire,a szóbelire már sajnos nem tudtam

2011. jún. 11. 07:34
 20/20 anonim ***** válasza:
:(
2011. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!