Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak most? Teljesen...

Mit csináljak most? Teljesen idegileg ki vagyok tőlük :' (

Figyelt kérdés
a 25 napos kiscicáim már nagyon nem akarnak jó puha ágyacskájukban (a dobozban) maradni állandóan mászkálnak ki belőle. az anya cica próbálja őket vissza vinni, de mikor a kiscicák beszöknek a szobámba akkor az anya mindig az ágyam alá cipelte be őket, ahonnan elég nehéz volt kiszedni őket. Most mit csináljak?
2011. jún. 23. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
miért kell őket kiszedni? biztos okkal vitte be őket oda az anyamacska, meg ha bementek ki is tudnak jönni
2011. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szedegette ki őket mikor a szobámban közel vannak az ágyhoz oda vitte be. de nem szedegette ki őket.
2011. jún. 23. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
csináld azt,hogy a szoba sarkában csinálsz egy kis "kerítést mondjuk kartonpapírból vagy ilyesmiből.
2011. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tényleg ez jó ötlet. köszi
2011. jún. 23. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd békén őket, az anyjuk tudja, hogy hol jó nekik! Az én macskám is mindig eldugdosta a kölykeit, én meg szépen visszaszállítottam az eredeti helyükre...Ezt vagy 10x eljátszottuk, aztán meguntam, és békén hagytam őket. Később meg a kiscicák elkezdték felfedezni a lakást, és oda mentek, és ott aludtak, ahol nekik jó volt...
2011. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de cuki. oké de a folyosón vannak a szobám ajtaja elött. remélem a lépcsőn nem fognak lebucskázni.
2011. jún. 23. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!