Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány napra mernéd egyedül...

Hány napra mernéd egyedül hagyni a cicád egy lakásban?

Figyelt kérdés
Mennénk pár napra a telekre és nincs, aki vigyázzon a cicámra. 7 éves ivartalanított kan, 57 négyzetméteres a lakásunk, mindenhova bejárása van. Gondoltam, hogy hagyok neki bőven száraz tápot, 2 nagy tál vizet, és teszek ki 2-3 adag tasakosat is, 1-2 ablakot pedig nyitva hagyok, hogy legyen szellőzés, a lakás nagyrészét besötétítem, hogy ne süssön be a nap. Így hány éjszakát maradhat egyedül? 2-3-at is akár? Az alom mellé még esetleg tennék plussz almot egy tálcára, ha túl tele lenne.
2011. jún. 28. 18:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Teljesen egyedül 1 napra sem hagynám, csak ha van aki átmegy egy nap párszor etetni, itatni és rájuk nézni. Történt már olyan hogy a macska valahogy nagyon ügyesen kinyitotta az egyik fiókot, bemászott mögé és beszorult. Ha nem szedem ki nem tud kijönni, teszem azt ha nincs ott senki két napig akkor 2 napig ott marad. Vagy az én macskáim csak csapból isznak (naponta többször kérnek) és igénylik a friss eledelt is nem csak a szárazat. És az alomra is kényesek, naponta 3-szor szedem ki a a kakit, mert különben nem mennek bele.
2011. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

16:16-os!

Hát igen, minden cica más, mind másképp reagálja le dolgokat, és mások az igényei!

A tieid extra figyelmet élveznek ám!

2011. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
16:16-os vagyok. Nyilván kibírnák az enyémek is azt a pár napot egyedül de nem szívesen hagynám ott őket. Nem tudnám jól érezni magam úgy hogy nem tudom mi van velük.
2011. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!