Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kutyám megölte a szomszéd...

A kutyám megölte a szomszéd macskáját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek, segítsen valaki! Mi lenne a legjobb? Menjek oda, és mondjam meg nekik, vagy ne mondjam meg, csak vigyem oda a halott macskát eléjük, vagy gyorsan temessem el, és ne szóljak róla senkinek? Nagyon sajnálom a macskát, de nem hiszem, hogy ez az én hibám lett volna, mert a mi kertünkben kapta el a kutyám, és csak reggel vettem észre, amikor hozta oda nekem, hogy "nézd, mit fogtam". Szerintetek hogyan intézhetném el ezt úgy, hogy a legkevésbé legyen rossz a macska gazdájának?
2011. júl. 24. 13:44
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Nekem macskám van, imádom őket. Nem a te hibád, nem a kutyádé. Hiába tépem a számat a felelősségteljes macskatartásról mindig lehurrognak, és tessék igazam van. Macskát lakásban v macskabiztos kerítéssel ellátott kertben illene tartani. A szomszédodnak nincs joga háborogni, a macskáját nagyon sajnálom, de mindezért egyetlen EMBER a hibás, a felelőtlen szomszédod.

HA jó fej, mondd meg neki, ne várja a cicát hiába haza, de ha egy gané, akkor ne, nehogy bántsa a kutyádat.


És cicások: mikor lesz már minden gazdinak annyi esze, h felfogja a cicákra 100000000 veszély les, nem szabad hagyni őket kóborolni?


Huh ezért megint lepontoznak, pedig most tornáztam vissza magam :/ Mindegy ez a véleményem, pedig cica párti vok.

2011. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
91%
4. válaszolónak csak annyit hogy attól hogy a egy kutya utálja a macskákat vagy a kutyákat és bejön az én területemre és megöli nem én tehetek róla és nem nevetlen ezért a kutya hanem a macska gazdája neveletlen legközelebb ő jön be a magánterületre és széttépi a kutya még én tehetnék róla!Mik vannak?!!
2011. júl. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj, hogy a macskabiztos kerítés nem egy szép látvány. Ráadásul a telek nem a mienk, anyósomé. Szerinted mit szólna, ha közölném neki, hogy most körbebarikádozzuk az egész udvart, mint egy börtönt, nehogy kimenjen a macska? Egyébként Neked van macskabiztos kerítésed-előző hozzászóló, aki ajánlotta-? Megírnán, mennyibe kerül?

Na és a szomszédok meg az egész falu mennyire tartana flúgosnak, ha meglátnák az "erődítményt?"

2011. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
57%
Akkor tartsd benn, v ne tarts macskát, v viseld el ha bármi történik vele nem pattoghatsz mert a TE hibád, de még az is ha egy barom megmérgezi, mert ugye egy olyan macskát nem lehet, amelyik nem megy be a kertjébe...
2011. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Ja, a kérdéshez hozzászólva, látod, jobb hogy túlestél rajta, már nyugodtan hajthatod le a fejed:)

Azért elég érdekes a gazdi reakciója! A végén neked kellett eltemetni, mert neki nem volt kedve!

Megint más, ha úgy megrendíti az eset, hogy megkér... De így?! Csúcs, milyen emberek vannak! Lényeg, hogy megtetted.

2011. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Én sohasem pattogtam és végig azt írtam, hogy fel vagyok rá készülve. És válogasd meg a szavaidat, kultúráltan is lehet véleményt formálni!
2011. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
48%

Ugyan mi volt a probléma az írásommal, h baromnak neveztem aki megmérgez egy macskát? Ne haragudj, de az egy barom, aki ilyet tesz. Ennél kulturáltabb jelző nincs rá.

Ha meg fel vagy rá készülve...hát a te dolgod, én inkább nem készülök fel rá, hanem teszek ellene, nem vunk egyformák.

2011. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
27%

Jéé végre valaki aki egyet ért velem :D

Szimpi vagy "ma 17:16"! Örülök, hogy Te így tartod a macskádat. Ha visszaolvasol, én is pont ugyanezt javasoltam a hozzászólásaimban.

2011. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Ja, de látod, mekkora az ellenálás :D
2011. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
78%

19.34

Nem a "barom aki megmérgez egy macskát" a bajom, hanem hogy azt írtad, hogy pattoghatok meg hogy ne tartsak macskát. Erre írtam, hogy sajnos én fel vagyok rá készülve, hogy bármi történhet vele. Nekem házi cicáim vannak, véleményem szerint kínzás lenne bent tartani. A macskabiztos kerítéssel több bajom is van: 1.hogy csúnya, 2. hogy anyósomnál élek 3. hogy nem is olcsó mulatság 4. minimum flúgosnak tartanának a faluban.

Arra még egyikőtök sem válaszolt, hogy Nektek van-e ilyen kerítés, macskakifutóval stb. és hogy mennyibe került. (Nyilván függ az udvar méretéetől is)

Egyébként ha lesz egy brit macskám ő bent lesz (terveim szerint.)

Kultúrált választ légyszi:)

2011. júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!