Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aids-es a macskám. Milyen...

Aids-es a macskám. Milyen vitamint adjak neki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gyógyíthatatlan, de elég jól tudjuk kezelni. Amikor kezdenek kijönni a tályogok a szájában, azonnal kap rá injekciót, így nem alakul ki teljesen a tályog és rendesen tud enni, nem fáj neki. Még nem is fogyott, 5 kilós gyönyörű kandúr, csak a tályogokból látni, hogy beteg.

Szerintetek milyen vitamint adjak neki, amivel erősíteni lehetne az immunrendszerét? Kérdeztem a dokitól, mondott mindenfélét, de az nem derült ki, hogy végül is mi lenne a legjobb neki.:S

Elaltatni még nem fogom, csak a legvégső esetben. A mamája is aids-es volt és azt mondták rá, hogy max. egy hónapot fog még élni. Ehhez képest még 4 évig élt, őt is kezeltettük és nagyon jól érezte magát. Csak akkor vittem elaltatni, mikor már a bébiételt is alig tudta megenni. Naponta 3x etettem kiskanállal és már az is fájt neki, hogy lenyalta róla. A szívem szakadt meg érte és tudom, hogy egyszer a fiára is ez a sors vár, de szeretném, ha minél később következne be. Egyébként már 7 éves, nálunk született és imádjuk egymást.:)


2009. ápr. 8. 09:16
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Minden tiszteletem a tiéd, kedves gazdi! Remélem, meggyógyul a cicád!
2009. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
most remélem nem rám értiktek a bántást!én azt hittem ez rendes olyan aids ami az embereknél van.nekem is van két kutyám,odavagyok értük.
2009. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
kedves kérdező, hogy van a beteg cicád????
2011. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!