Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal?...

Mit csináljak a macskámmal? -nem jöhet az albérletbe.

Figyelt kérdés
A tulaj nem engedi kisállat tartását, de kell ez az albérlet,mert 2 gyerekem van,és minden szempontból nagyon jó...Mit tegyek? milyen menhelybe adjam be?vagy egyszerűen csak tagadjam le.Szobacica,nem volt még kint,ivartalanított.nem tudom,mit tegyek...van ötletetek?
2011. aug. 8. 13:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit többet fizetsz érte, úgy sem?
2011. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Ha a gyereket nem engedné, azt is menhelyre adnád?

Én soha nem tudnám magukra hagyni a macskáimat. Inkább kerestem tovább, amíg találtam olyat, aki engedi.

2011. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ez a cica már 6 éve velünk van.nem adnám szívesen menhelyre , olyan helyet keresnék neki,ahol jól bánnak vele.csak nem tudom,hol.hidd el,én sem hagytam soha el a macskám-de most egyszerűen választanom kell.
2011. aug. 8. 13:59
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
A helyedben másik albérletet keresnék, ahová az egész család, hiánytalanul beköltözhet. Rengeteg kiadó lakás van, biztosan találsz nektek megfelelőt és akkor szegény macskád is veletek maradhat. Nem mellesleg ez is egy fontos része a nevelésnek: a jó példa, hogyan kell felelősséggel állatot tartani. Gondolj a gyermekeidre és a cicára is!
2011. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

sokat járna majd oda a tulaj? mert sztem simán el lehetne sumákolni, az én albimban sem lehet tartani, de simán nem vennék észre, havi egyszer jön a pasi a pénzért, be se jön, odaadom neki, megy is.

addig amíg jönnek a pénzért bezárhatnád vhova, v vmi ismerős vigyázhatna rá pár órát.

meg amúgy sztem kárt sem tenne a lakásban, ha normális a tulaj, meg lehetne magyarázni neki.

vagy keresnék másik albit, de nem válnék meg szegény cicától.

2011. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Szerintem először próbálj meg beszélni a főbérlővel és próbáld meggyőzni, hogy nem fog kárt tenni a cica a lakásban. Letagadni nem érdemes, mert ha véletlenül kiderül, hogy titokban cicát tartassz, rosszul fogja lereagálni a főbérlő. Ha semmiképp sem engedi, és másik albérletet sem tudsz keresni, akkor érdemes különböző oldalakon hirdetni, és találhatsz egy szerető gazdit a cicának.

2011. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Tényleg nem tudom,mit tegyek,már a szerződést aláírtam,és aztán láttam,hogy nem lehet tartani állatot.Mivel az előző tulaj átvert,így egy hónap alatt másodjára költözünk,és nagyon nehéz korrekt bérlőt találni.Milyen oldalakon hirdethetném,kedves előző?
2011. aug. 8. 14:18
 8/22 anonim ***** válasza:

jofogas.hu

allatapro.hu

cicaportal.info


Vagy esetleg a lakhelyedhez közeli állatmenhelynek ha van honlapja, oda is fel lehet rakni, hogy saját gazdától elvihető a macske.

2011. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Jaaaaj-jaaaj, megint egy remek gazdi!! Azért az érdekelne, h vetted észre utólag h nem lehet macskát vinni....az az alap h erre kérdezel rá LEGELŐSZÖR. Szóval szerintem kamu. Remélem jobb gazdát találsz a cicusnak, mint te.
2011. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

sztem tartsd meg a macskát, és sumákold el.

azt csak tudod előre mikor jön a főbérlő, nem?

olyankor zárd be/ dug el vhova a cicát.

bár ahogy látom inkább megszabadulnál tőle...

2011. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!