Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális? Veletek történt...

Ez normális? Veletek történt ilyen? Van rá magyarázat? Tudom hogy hosszú a magyarázat de kérlek olvassátok el!

Figyelt kérdés

Van 2 nagy macskám Cirmos és Macc. Macc ellett 3 kiscicát

de a szomszéd macskák elvitték őket mert olyan helyre ellett

ahol könnyen megtalálják, ezt mondta anyu. Egy hónapra rá megellett Cirmos is. Egy kölyke lett és a Cirmi nevet adtam neki.Ez olyan egy hónapja vagy kettő körül lehetett .Junius közepe táján azt vettük észre hogy Macc mintha megint hasas lenne.Kicsit később pár héttel ezután találtam egy kis testet . Olyan macska forma lehetett szőrtelen és élettelen.Azt hittük hogy egy másik macskájé.

Nem mondtam semmit apuéknak szóval hagytam.De most hogy Cirmos cicája nagyobb Macc nyalogatja és a kiscica meg akar tőle szopni persze ott van az anyja is.

Nem értem. Oloyan mintha Macc az anyja akarna lenni.10/L


2011. aug. 14. 17:13
1 2
 11/11 intrepid ***** válasza:
100%
Az ivartalanításról néhány gondolat. Ha lenne valamilyen normálisan megfizethető ivartalanítási lehetőség, akkor sokkal többen választanák. Nemrégen jártam ebben a cipőben, jó sok helyen érdeklődtem, hát meg kell mondjam, hanyatt estem az áraktól. Régen a falusi ember háznál ingyen megoldotta az ilyet, nem csinált nagy faxnit belőle, manapság az állatorvosok ebből akarnak megélni. Aki nem tudja megfizetni a magas árakat, annak marad a vödör víz a kismacskáknak, vagy a szélnek eresztés. Nem tudok őszintén haragudni ezekre az emberekre. A sok állatvédő ha annyira szereti az állatokat, akkor keressen megoldást nagyon kedvezményes árú ivartalanításra, ahol nem ebből akar meggazdagodni az állatorvos, és nem ad el felesleges szolgáltatásokat méregdrágán. Nem csak kritizálni kell, hanem építő megoldást is javasolni.
2012. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!