Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Teljesen reménytelen a helyzet...

Teljesen reménytelen a helyzet igaz?

Figyelt kérdés

Sajnos engem bánt a legjobban, hogy ezt így kimondom, leírom, de: gyűlölöm a macskámat!:( Én!!! Akinek az állatok a mindene, na mind1.


A mai volt az utolsó csepp, 3 cicám közül az egyik egy vérengző vadállat, szó szerint. Tavasszal minimum 30 kis, és nagy rigót tett el láb alól. Ma pedig kitettük a papagájainkat kicsit a teraszra, felszereltük a kalitkát a falra, gondolván, hogy na ott tényleg nem éri el őket.

És mégis megoldotta, hogy hogy a fenébe nem tudom, valószínűleg felugrott és rácsimpaszkodott a kalitkára, az szét szállt, és már vitte is a papagájt, a hím pedig elrepült. De ha két szája lenne ennek a dögnek még a hímet is megfogta volna tuti.


Tudjuk az ösztön, de anyu is mondja, hogy ő még soha az életben nem találkozott ilyen különösen kegyetlen macskával. Úgy megy tényleg, mint a tigris, és m ég a tekintete is gonosz, csak az a bibi, hogy neki nem a túlélésért kell ölni, hisz kap zabálni!!:(


Nem tudom, talán jobb lenne odaadni valakinek, pedig annyira csodaszép macska, vagy fogalmam sincs mit lehetne tenni, de ez így nem állapot!


Persze most majd biztosan írjátok, hogy ilyen szemét vagyok, meg hasonló jókat nekem is, és kapjam be.... de mondom, én vagyok a legjobban meglepve, hogy így érzek egy állat iránt.:(


Jah... a szomszéd néninél is elkapott már egy csirkét, még szerencse, hogy egy tündér az öreglány, és nem csinált belőle nagy ügyet.


23N


2011. aug. 16. 15:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

a macskád nem kegyetlen, és nem gonosz. ő nem így gondolkozik.

persze megértelek téged, sztem próbáljátok ki azt a csengettyűs nyakörvet, hátha az elijeszti időben a madarakat!

2011. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
apu szokta mesélni, hogy kora reggel azt szokta csinálni, hogy, mikor apu beül az autóba, nyitja a kaput a cica abban a percben szalad ki az utcára, fel a fára, hogy megpihentek-e ott madarak az éjjel... és bosszantja is, mert ahogy nyílik a kapu a macska kimegy, a kapu ugye megáll, és sosem tud egyhuzamban neki indulni:D
2011. aug. 16. 21:39
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek benti cicák, de a bogarakat mindig levadásszák és megeszik. Nagyon büszkék magukra! Ez nekik tényleg ilyen ügyes vok, ugye látod viselkedés. Amúgy azért kínozza a verebet, mert akkor finomabb lesz a húsa, tény h csúnya dolog h nem eszi meg, de nem éhes, az ösztönei pedig erősek. Ez van.
2011. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja a miénk is hasonló, csak kicsit lightosabb kiadásban. Egyszer fura zajra keltem, kinéztem, és egy kölyökrigóval játszott. (Azok kiugrálnak a fészekből) Elvettem tőle, másnap elengedtem egy zártabb helyen, de a hülye kijött, macska megint elkezdett rá vadászni. Futottam felé tapsolva, de azt sem vette észre, annyira belemerült a vadászatba :)
2011. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21%
El kell altatni. Az énekes madarak jó része egyben védett is, ezek pusztítóinak nincs kegyelem.
2011. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
22.06 annyi eszed van mint egy marék lepkének!!! Az énekes madarakat az embereknek tilos bántani... a természetes szelekció és a tápláléklánc NEM SZABÁLYOZHATÓ TÖRVÉNNYEL. Ha ennyi eszed van, inkább olvasd a bambit, jajj ne! Abban is meghal anyuci...hm mi való neked? Talán a teletubbik jó lesz, abban talán nem történik semmi durva, mert tudod az élet már csak ilyen kegyetlen. A cápa és a delfin halakat eszik, a macska madarakat, az oroszlán édibédi zebrát...jajj bocs h lerántottam a leplet a kegyetlen világról ezzel kipukkasztva a rózsaszín kis buborékodat. Amúgy: téged kéne elaltatni- ez csak magán vélemény, ha ennyire csőlátású vagy.
2011. szept. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
22:06 tényleg nagy hülyeséget írtál...! Mégis, magyarázd már megy egy macskának: "cicuka, ezt nem szabad, tiltja a törvény, elvisznek a rendőrbácsik...:D"
2011. szept. 5. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!