Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen reménytelen? Fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen reménytelen? Fel kéne adjam, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy éve ismerek egy srácot. sajnálatos módon nagyon jó barátok lettünk. azért sajnálatos mert később beleszerettem. így viszont nincs esélyem a barát zónából kikerülni. azzal tisztában vagyok hogy tetszem neki. majdnem le is feküdtünk. de egyrészt miattam és amiatt mert mikor látta hogy nem akarom annyira akkor mondta hogy "áh ő sem akarja mert még szűz vagyok, és legyek szerelmes legalább az elsőnél" stb stb...csak nem tudja hogy én már hónapok óta szerelmes vagyok belé...ezalatt a pár hónap alatt neki volt barátnője, és egyéb finomságok, közben minden dolgát meg kellett hallgassam, és mindegyik sztori újabb sebeket ejtett rajtam...hát ide jutottunk...mit kéne tegyek? inkább ne barátkozzak vele? vagy maradjak ugyanígy?
2011. jún. 23. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó híreim vannak: Egy férfi barát zónájából kilehet kerülni viszonylag könnyen. Egy nőéből lehetetlen.
2011. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mond el neki..

ő akarja..csak azthiszi te nem..mond el!

hallgass rám..még ha nemis ismersz :d

2011. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem barátkozzál. próbáld finoman elcsábítani. ha megmondtad volna, hogy szereted, nem teketóriázott volna a szexnél.
2011. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elcsábítani! Valószínűleg azért nem néz rád lányként, mert még nem is tettél érte.
2011. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az előttem szólok is jókat írtak, én viszont nem akarok túl sokat, csak olvasd el ezt.

[link]

nagyon hasznos, a lényeg ha nagyon jó a barátságotok akkor nem fog megromlani akkor se ha te be valód az érzéseidet és ő nem úgy érez

2011. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég, ha lesmárolod. Érteni fogja a célzást.
2011. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tegyél felé apró lépéseket!! és mondd el neki h mivan...:))
2011. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!