Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? Teljesen reménytelen lennék?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy csajozás terén egy analfabéta p*cs vagyok hogy őszintén megmondjam. Nem nézek ki rosszul és ha éppen úgy adódik akkor van dumám is, de egyszerűen nem tudok csajozni.

Nem tudok leszólítani egy sunát se csak úgy, ha van valami disco vagy ilyesmi odamegyek hozzájuk csak úgy táncolni, vagy valami, de amúgy nem nagyon tok semmi mást. Szerintetek mit tudnék csinálni? Örülnék, ha normális kommenteket kapnék, persze mindenkinek joga van hozzá, hogy hülyüljön, de azért kérlek segítsetek.


2011. szept. 3. 13:49
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
45%
Hány éves vagy?
2011. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
15
2011. szept. 3. 13:53
 3/53 anonim ***** válasza:
31%
hát öszintém megmondom béna vagy :P xdd L/14 reménytelen xdd
2011. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi, még kis tacskó vagy, majd menni fog
2011. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
45%
:) jah és probálj beszélgetni velük szemez meg ilyesmi L/14 ujra xdd
2011. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
45%
*ni xdd bocsi lehagyom a szavak végét xdd szar szokás :P
2011. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
64%

"Nem tudok leszólítani egy sunát se csak úgy"


Szerintem amelyik lány egy ilyen mondat után szóba áll veled, az vagy k**va vagy csak nagyon hülye. -.-"

2011. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 LuckyestLooser ***** válasza:
45%
Meny oda teperd le aztán ha pofonvág akkor tudod h nem tetszel neki ;D ...nem komolyan nézz a szemébe mosolyogj rá indulj el felé...aztán beszélgess vele de az időjárást felejtsd el
2011. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
Bele kell jönnöd, mint kiskutyának a b@szásba.
2011. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

"Szerintem amelyik lány egy ilyen mondat után szóba áll veled, az vagy k**va vagy csak nagyon hülye. -.-"

Értem, hogy mire gondolsz, köznapi nyelven fogalmaztam.

Nem kezelek senkit tárgyként, sőt nem is csak megb*szni akarom azokat, akikkel összejövök.

2011. szept. 3. 14:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!