Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen reménytelen? Felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen reménytelen? Felejtsem el?

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerkedtem meg egy lánnyal, a probléma viszont, hogy ő Ausztriában lakik. Mióta visszament rengeteget beszéltünk egymással, nekem nagyon bejön és fordítva s szerintem. Most éppen nyaral és nekem nagyon hiányzik.


Mit kéne tennem? Lehet, hogy soha többé nem találkozunk, kb. 500 kilométerre lakik. Felejtsem el teljesen vagy szenvedjek még egy kicsit ha rágondolok?


2011. júl. 22. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátság opció nem létezik? Mert amíg ilyen távol van addig szerintem úgysem tudjátok egy kapcsolat jó oldalát élvezni. Szerintem éljétek az életeteket és ha össze kell jönnötök akkor előbb utóbb össze jöttök. Addig is adjátok meg az esélyt magatoknak és a másik félnek is, hogy boldog legyen és találhasson valakit, mert amíg az a gondolat van bennetek, hogy egy pár vagytok csak szenvedni fogtok.
2011. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a távkapcsolatok nem működnek, vagy ha igen az sok szenvedéssel jár.. sztem hagyd!
2011. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!