Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A brit cica (rövid szőrű) sok...

A brit cica (rövid szőrű) sok szőrt hullajt a lakásban?

Figyelt kérdés

Érdemes Furminátort beszerezni?

Tapasztalt brit cicások véleményét várom!


2011. aug. 29. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem is brit cicám van de ő elég sokat vedlik... gyakran fésülöm de még akkor is :) de már vége a nyárnak szóval már nem lesz olyan vészes :)
2011. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is brit cicám van Chocolate point :) Ez volt az első nyara és ahogy jött a meleg kezdte hullatni a szőrét de ha az ember nem rest és fésülgeti akkor nem hull. Rengeteg szőrt tudok kifésülni belőle. Itthon még használom az Ikeában kapható ragacsos hengert is és az ülőt át szokta hengerelni,nagyon jó még a port is felszedi :D néha átgurítom a cicán is. Amúgy van mikor lustaságból elmarad a fésülés,de nem látom soha csomókban a szőrt a lakásban,csak amikor már simogatásnál száll akkor már tényleg fésülés következik. Gazdi hanyagsága ha a lakásban szőrcsomókat látni.
2011. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. aug. 31. 23:46
 14/14 anonim válasza:
Nekünk 3 brit silver tabby-nk van; 2 1 éves fiú és 1 5 hónapos kislány. Sajnos a két fiú miatt elég sok szőr van a lakásban, ill. mindenhol. Itthon feketét már nem is veszek fel, mert csupa szőr leszek. Rendszeresen fésüljük őket, mégis hullajtják a szőrüket. Valószínűleg a 2 nagyobb cica miatt ez jobban feltűnik, ill. egy Furminatort nekem is ideje lenne beszerezni :)
2011. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!