Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy halott macskát,3...

Találtam egy halott macskát,3 kiscicával! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szomszéd egyik melléképületében vannak. Nemrég nyávogást hallottam, benéztem, láttam egy nagy macskát,aki fekszik,és kicsiket,talán 3,de lehet több. A nagyot sokszor láttam már,szoktam simogatni is. Hiába ciccegtem neki,nem mozdult. Zörögtem,akkor sem,aztán rájöttem,hogy halott valószínűleg,mert semmi életjelet nem ad. A kicsik is nyávognak,legalábbis egy,de ő nagyon. A szomszéd, kb 3körül jön haza. Addig be se tudok jutni. Viszont nem akarom, hogy a kicsikkel csináljon valamit,felnevelném őket,ha tudnám, hogy kell. Most még az állatorvost sem merem hívni,mert nem tudom mi lesz velük,mire áttudnám hozni őket. Ha valaki nevelt már kiscicát,leírhatná, hogyan.
2011. szept. 2. 12:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Itt volt a szomszéd anyukája, beengedett. Nincs semmi baja a macskának. :D Ahogy mentem oda, felugrott, és ment a táljához. Eddig meg nem is mozdult. Már teljesen pánikoltam. Még ilyennel se találkoztam eddig.
2011. szept. 2. 14:35
 12/18 anonim ***** válasza:
Ennél jobb nem is történhetett volna!!! :)
2011. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14:41-es vagyok: a kiscicák is jól vannak?
2011. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen. Valóban hárman vannak. Aranyosak, egyiküknek nyitva van a szeme. Azt mondja a szomszéd, hogy kb 5 napja "fogyott" le az anya macska. -.- Öreg,de macskamániás. Seígtek majd gazdát keresni a macsoknak, de az, hogy mi az ivartalanítás, nem is tudta...és nem is érdekli szerintem.
2011. szept. 2. 16:12
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
vegyél egy kinai szakács könyvet
2012. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

1Hozd át őket

2adj nekik tápszert, és ha van, akkor egy melegvizespalackot csavarj bele egy ágyneműhuzatba(ha nincs műanyagpalack is megteszi, de akkor csak meleg vizet, ne forrót!)

3Minden nap legalább2szer 3szor vizezd be az ujjad, rázd le, és simítsd végig a kiscicákat vele.Azért kell hogy a vérkeringésüket serkentsd.

Éjjelente is meg kell őket etetni, sok sikert és erőt hozzá

(ezeket a dolgokat tapasztalatból mondtam

2012. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ó, de jó!!!

Megint figyelmetlen voltam! :)

Őszintém örülök!!!

2012. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem értem mi bajotok a tehéntejjel!Az én macskám nem akarta etetni a kiscicáit nem volt teje se és fölneveltem őket tehéntejen!Semmi bajuk nem lett tőle és mmind az öten találtak gazdit!Szépek és egészségesek lettek!
2012. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!