Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megértetek engem, hogy nem...

Megértetek engem, hogy nem altattam el rögtön a cicámat?

Figyelt kérdés

El kell,hogy mondjam valakinek,hogy könnyebb legyen a bánatom!

Hétfőn hajnalban, a kezeim között halt meg a kiscicám....nagyon kivagyok!!!!

Ő volt aki úgy fogadott el,amilyen vagyok,mert neki az volt jó aki vagyok!!!

Egy igaz barát,a legjobb barát....több annál!!!!!!!!!!!!

Bárcsak itt lenne a Cicukám!!!!

A macskák általában veselégtelenségbe halnak meg,erre nagyon oda kell figyelni!!

Én későn vettem észre,három nap alatt elment,és semmi jele nem volt.

Meleg volt, többet ivott és többet pisilt....a fenét!!!!!Mint kiderült a véreredményekből, borzalmas állapotban volt a veséje...és leállt....három napig vittem kezelésre infúzió stb...

Én nem akartam,hogy szenvedjen a kis drágám,de reménykedtem,hogy még menthető.

Természetesen ha másnap a doki azt mondta volna,hogy nincs remény, akkor elaltattam volna.

Azt mondta,hogy hagyjam bent éjszakára.Egyedül egy ketrecbe?A francokat!!!Soha nem bocsájtottam volna meg magamnak!Azzal nyugtatom magam,hogy ott voltam vele az utolsó pillanatig és fogtam a "kezét"Remélem megértetek engem,hogy nem altattam el az véreredmények előtt...

Van köztetek olyan valaki, akinek otthon halt meg a cicája és mellette volt az utolsó percig?


2011. szept. 8. 01:17
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

sziasztok!

Nekem 9 éves volt a cicám, mikor elpusztult. Rengeteg mindent éltünk át együtt, játszottunk, fényképezkedtünk :D, és mivel vagy 5 alkalommal költöztünk, ő mindig velünk tartott. Családtag volt. Ám egyszer egy délután láttam rajta hogy valami nem okés. Furcsán megy, mintha szédülne. Egyből mondtam anyumnak, hogy irány az állatorvos. Ő adott neki K-vitamint, mint kiderült, megmérgezték. Látni nem láttam hogy ki volt, de tudom. A szomszédunk...gyűlöli a macskákat, volt hogy anyum látta hogy veri az egyik szomszéd macskát, szóval tuti ő volt. A közelünkben lakók mind szerették a macskánkat, tudták hogy ő a mienk és nagyon kedves cica. Állatorvos után hazajöttünk, de nagyon rosszul volt Cila. Behoztam a szobámba, a kedvenc helyére fektettem le és ott voltam mellette, simogattam, babusgattam. Elhatároztam, hogy virrasztok, mert láttam hogy szegénykém szenved nagyon, és én nem akartam egyedül hagyni. Mindezt úgy tettem meg, hogy másnap kémia érettségit írtam. Hajnalban már elbóbiskoltam, akkor feküdtem le aludni egy kicsit. Rá következő nap mentünk oszt.kirándulásra, és mindig az első kérdésem az volt, mikor felhívtam anyumat, hogy : Cila hogy van? mi csinált? evett? mászott? lábra tudott már álni? (mert akkora már szegénykének annyi ereje nem volt, hogy lábraálljon)Anyukám mondta hogy igen már mászik, úgy néz ki erősödik, evett is egy kicsit. Mikor hazamentem nagyon rosszul volt. Lefeküdtem a kis pokróca mellé, és próbáltam megetetni ilyen kis injekciós ampullából, mert magától már nem evett. Csak folyt vissza :( szegénykém még megvárta, míg visszajövök az osztálykirándulásról, aznap este olyan 11 fele elpusztult. Borzalmas látvány volt...nyitva volt a szeme, szája..az utolsó fél órában nagyon keservesen nyávogott, utána kezdett halkulni a nyávogás, míg végül szegénykém elpusztult:(. Azóta nem tudok egy macskát se úgy szeretni, mint Őt. Nagyon hiányzik:(

2011. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!