Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnék elkapni egy...

Hogy tudnék elkapni egy kiscicát? Reggel óta ott nyávog!

Figyelt kérdés
Már meg is fogtam,egy órát vártam, hogy odajöjjön, és amikor a kezemben volt, megharapott, reflexből eldobtam:S Hogy tudnám befogni? Valaki biztos kidobta, éhes is, de nagyon fél odajönni. Valami jó ötlet? Félek, hogy újra már nem merészkedik hozzám közel.
2011. szept. 29. 21:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A kaja jó ötlet, de kesztyű helyett egy kartondobozt is használhatsz.
2011. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem irtad milyen kornyeken van a cico. Ha van lehetoseged egy madzaggal jatsz vele "csalogatosat". A cicak iszonyu kivancsiak, hat meg a kicsik! :))) Turelem jatek az biztos, de en mindig igy fogtam meg egy kis szeretgetesre a nagyim elvadult kiscicait :)

Eloszor "csak ugy" huzogatod a madzagot, majd egyre kozelebb magadhoz ;)

De barmi van baszamolot irj legyszi!!!

2011. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ja es ha vadoc, akkor probald meg a tarkojan a borenel fogva tartani. Nem faj nekik, es kevesbe mocorognak.
2011. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

Hozzánk is ideszegődött egy kóbor cica, adtam neki kaját, megette, és utána a kezemben nyujtottam nekiparizelt, és elkaptam amikor közel jött, nagyon kapálózott, de azóta mindig etetem,és közben el szoktam kapni, most már odajön hozzám, meg lehet simizni, meg fel lehetvenni, de a hirtelen mozdulatoktól fél.

Idő kell hozzá, de megéri :) Mert megmenthetsz egy kóbor állatot!

Sok sikert4

2011. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
van vmi fejlemény a cicóval?
2011. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%
én halászhálóval fogtam cicát!! és sikerült
2011. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ugye én normális választ adtam?
2011. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Bujkál, viszünk neki már pár napja enni, az mindig elfogy, de nem akar odajönni hozzánk. Legalább éhen nem hal.
2011. okt. 2. 12:07
 19/22 anonim ***** válasza:
Probalkozzatok. Ha fel is a cica a kivancsisaga es persze az ehsege mindent legyoz :) Sok sikert
2011. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha jó helyet találsz, rakj ki egy dobozt kibélelve régi paplanokkal, és mellé ételt. ha szerencséd van, addig ottmarad ameddig el nem felejti az incidenst
2012. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!