Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Túl fogja élni? Éjszaka...

Túl fogja élni? Éjszaka születtek kiscicáim 5 db. 4-et gondosan nevel az anyuka de az 5.-kel nem is foglalkozik nem eteti, nem nyalogatja nem bújik hozzá. Én itatom őt fecskendővel. Van értelme,túléli? Várom válaszotokat.

Figyelt kérdés
kérlek minnél hamarabb válaszoljatok!
2009. máj. 2. 19:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
tejpótló vagy nullás tápszer
2009. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Mindenképp tejpótlót adj neki. A kiscicák szervezete nem bírja a sima tejet.
2009. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
szia, a tehéntej egyáltalán nem jó semmiféle macskának. Állateledel boltokban lehet kapni kiscicáknak való tejet, de ha nincs jobb a sima, gyerekeknek való tejport keverd össze vízzel. Nekem is volt egy survivor cicám, szép kövér lett :) sok sikert a "babázáshoz"
2009. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kiscicák felnevelésére laktózmentes tejpótló porból készült tápszert használj. tehéntejet ne adj neki, a kecsketej is csak vészhelyzeti megoldás lehet. Tápszert bármelyik állat patikában,állateledelboltban tudsz venni, szerintem még nagyobb sima gyógyszertárban is. Egy doboz egy ezresből kijön és gyakorlatilag elég a macska felneveléséhez az a doboz.

Küldök egy linket itt letöltheted a Noé Állatotthon kölyök nevelési gyorstalpalóját, a fentieket is belőle írtam ki, nagyon hasznos:

[link]

Sok szerencsét!

2009. máj. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
sajnos meghalt:(
2009. máj. 3. 07:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.
2009. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!