Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kan macskám állandóan...

A kan macskám állandóan nyávog és kéri hogy kövessem. Mit akarhat mutatni?

Figyelt kérdés
Követtem a szomszéd kerítéséig, amikor pedig vissza akartam fordulni, belekapaszkodott a nadrágomba és húzott visszafele. Ez mit jelenthet?
2009. máj. 5. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
valami nagyon fontosat akar mutatni.Menj utána lehet hogy egy másik állatnak akar segitséget vinni
2009. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi lehet azt nem tudom, de nagyon édes lehet. :) Nekem a nőstény macskám csinálta ezt, amikor megellett a szomszédba. Nagyon okos cicád van!
2009. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Vedd a hónod alá, és menjetek át a szomszédba! Valami nagyon fontosat akar.Talán kismacskák? Hallottam olyan történetet is mikor állat egy gyermeket mentettt meg. Neki nagyon fontos már kíváncsiságból is menj át! Hamár így átlépi neked a faji korlátokat! Biztos megengedi a szomszéd.

És..ideírnád nekünk, mi volt az? Kérlek..!

2009. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

De ha át is mész a szomszédba lehet, hogy ő még tovább megy a következő és következő szomszédba. :-D

Azért vigyázz!

2009. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is szokta csinálni, de ha neki ilyen fontos tényleg menj vele ahova mutatja, aztán gyorsan gyere vissza, mert marha kíváncsi vagyok én is, hogy mi az amit ennyire meg akart mutatni a gazdijának! :))
2009. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én cicám is ezt csinálta kétszer is! Megmutatta, hogy hol fog szülni! :)
2009. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én macsekom is naponta többször (többször, mint kéne) megmutatja nekem, hogy hol a hűtő :)
2009. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj át a szomszédba biztos valami fontosat szeretne ha nincsenek otthon mássz át .
2009. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos, mit mutatott a cicus???
2009. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kövesd, amíg lehet, lehet, hogy detektív macskád van, és épp valami bűntényt derít fel :)
2009. máj. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!