Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kan macskám állandóan...

A kan macskám állandóan nyávog és kéri hogy kövessem. Mit akarhat mutatni?

Figyelt kérdés
Követtem a szomszéd kerítéséig, amikor pedig vissza akartam fordulni, belekapaszkodott a nadrágomba és húzott visszafele. Ez mit jelenthet?
2009. máj. 5. 13:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon aranyos! Főleg, hogy mennyire várja mindenki, vajon mi lehetett az?

Nyugtass meg minket, hogy minden rendben:D!

Engem is hívott a kertbe az egyik lánycicám, és tudjátok mi volt? Egy verebet fogott és azt akarta megmutatni nagy cicabeszédével:). Csak azt nem értettem, hogyí mért nem hozta haza?:o Pedig olyat is csinált már.

De volt olyan is, amikor a kiscicái "érkezését" mesélte el ilyen édes cicahivogatással:D

2009. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Kicsit hülyén érzem magam, mert rávettem a szomszédomat, hogy menjünk már át a gyümölcsösbe nézzük meg mit akarhat mutatni a macskám. Elmentem hát, de azon kívül hogy kiélezte a karmait a szomszédék meggyfáin, mást nem mutatott. Pedig úgy reménykedtem, hogy talalok egy pár kiscicát :-( Úgyhogy a rejtély marad...
2009. máj. 6. 10:16
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak neked akarta megmutatni. Relytéjesek ezek a macskák. :-D
2009. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet közölni akarta, hogy ilyet ültess otthon. Az én kandúrom akkor ilyen nyivákoló és levakarhatatlan, mikor az ajtó előtt ül a párja. Akkor addig nem hagy békén míg oda nem megyek vele, hogy beengedjem a másikat.
2009. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azt akarta tényleg, hogy milyen remek kaparófa. De az is lehet, hogy zavarbajött a szomszéd előtt. Mert a kaparás lehet a területfoglalási igény jele. Aztán lehet hog ymégis kölykök, vagy préda, csak nem tartozott a szomszédra. Kár. Legalább megpróbáltad megnézni. Nem csodálkoznék mégse, ha bemutatná későb a családot. Kandúrok közt is van családkedvelő, nekünk volt.
2009. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!