Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel vedjem meg a karacsony...

Mivel vedjem meg a karacsony fat a cicamtol?

Figyelt kérdés
Mar teljesen kiborit. Meg kolyok, 4 honapos, es minden egyes nap leszedi a diszeket, harapdalja a kabelt. Sem a tapsolas, hangzavar, de meg a vizes spray sem segit. Neha teljesen felmergel! Mit tegyek? Mit tegyek a fara, hogy ne vagyakozzon ugy utanna?
2011. dec. 13. 22:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
nem tudsz vele mit csinálni, számára a fa nagyon izgi, minden dísz egy-egy csillogó játék a szemében. csak azt tudod tenni, hogy abba a szobába nem engeded be, másképp marad a rendrakás utána. ez van, a kiscicák már csak ilyenek.
2011. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Drótkerítés :)

Lehet egy játcóházat kellene neki csinálni az lehet hogy elvonná a figyelmét.

A legutolsó esetben kezd el fegyelmezni egy friss blikkel :)

2011. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nálatok már karácsony van? Dejóóó :)
2011. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én cicám ugyanezt csinálta tavaly. Ha láttam, hogy piszkálni akarja a fát, leszedtem neki néhány díszt, és azokkal eljátszott.
2011. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, ma kb 10 diszt szedtem ossze, a leginkabb a vilagitas idegesit, nem akarom, hogy meghaljon vagy megseruljon ha ne adj Isten raharap a vezetekre, amikor be van dugva, de olyan rakoncatlan. A fenekere is racsaptam mar, de nem hasznal semmi. Vegulis macsek, nem gyerek, es aztan meg nekem van lelkiismeret furdalasom. Az a baj, hogy a foldon levo diszek nem erdeklik, csak a szepen himbalozok :D
2011. dec. 13. 22:46
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én alulra rakom a műanyag tescos díszeket.... Minden évben lepofoz párat, de azok műanyagból vannak és nem törnek el.... Amikor a kutya is ihletet kap akkor már baj van...
2011. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
December 24.-én szokás feldíszíteni a fát. Csak azért mondom, mert kevesebb ideig kellene ezzel problémáznod. Amúgy ne engedd be oda, ahol a karácsonyfa van, a díszeket kicsit tedd feljebb, és szólj rá erélyesen, ha piszkálni akarja. Több ötletem most nincs.
2011. dec. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Még egy tipp. Mióta macskáink vannak elemes világítást használunk, így ha meg is rágják véletlenül nem lesz bajuk. Max én mérgelődök, és vehetek másikat. Lehet nem olyan szép, mint az árammal működő, de még ilyen kicsi a cicus, mindent megrág, és nagyon veszélyes rá, de még rátok nézve is.
2011. dec. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly karácsonykor volt pont 4 hónapos a kiscicánk, mi nem mertünk tavaly karácsonyfát állítani miatta, annyira eleven volt. Most már elmúlt egy éves de még mindig igen aktív és rosszcsont, nem tudom idén megkockáztassuk-e a fát. Mi sajna nem tudjuk másik szobába tenni mert igazából egy nagyobb szoba van csak a lakásban. Félek hogy a macska felmászna a fán és fel is borítaná...
2011. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mi Hollandiaban elunk, itt december 6-an diszitjuk a fat (kis kultura). A fa a nappaliban van, nem zarom ki szegenyt, mert igy is szobacica, nem foghatom le, hogy ulljon egesz nap egy helyben.

Most ugy vagyok vele, a gomboket had vigye, majd visszarakosgtom, a vilagitast meg csak akkor dugom be, ha itt vagyok vele, es szemmel tudom tartani, hogy ne ragja. Jobb otletem nincs, de ahogy latom, masoknak sem.

2011. dec. 14. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!