Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel vedjem meg a karacsony...

Mivel vedjem meg a karacsony fat a cicamtol?

Figyelt kérdés
Mar teljesen kiborit. Meg kolyok, 4 honapos, es minden egyes nap leszedi a diszeket, harapdalja a kabelt. Sem a tapsolas, hangzavar, de meg a vizes spray sem segit. Neha teljesen felmergel! Mit tegyek? Mit tegyek a fara, hogy ne vagyakozzon ugy utanna?
2011. dec. 13. 22:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos a macska és a karácsonyfa nem kompatibilis.:D
2011. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam hogy Hollandiában 6kán állítják a fát!Kösz most már okosabb lettem Miattad! :)

Egyébként Én személy szerint csodálkozom hogy mennyi magyar jön ide a gyk-ra külföldről is.Gondolom talán hiányzik egy picit mikor mindenki megérti azt ha megbotlasz az utcán és hangosan mérgelődsz :)

Szerintem tényleg vannak műanyag díszek amik szerintem nem igazán okoznak nagy problémát(nekünk is azok vannak az üveg mellett),lehet olyanokat kapni amiken nem is látni hogy műanyagból van.de húzhatsz drótkerítést a fa köré hogy ne tudjon eljutni odáig :)

Az igazi megoldás az lenne hogy olyan helyre teszitek a fát ahol zárható ajtó van,vagy a fa mellé teszel neki egy kis játékkuckót amit karácsonyfának álcázol és amitől baja nem lehetne.

2011. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Itt nincs is megfelelő megoldás, kedves kérdező. Amúgy ez a macskatartással jár, és teljesen bele is fér. De szerintem még akkor is megéri. Azért én a helyedben rászólnák, ha a gömböket piszkálja. Amúgy lehet egy személyes kérdésem? Bocs az OFF-ért, de ott Hollandiában milyenek a munkalehetőségek egy külföldinek?
2011. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Semmi baj az "off-ert" Az attol fugg, milyen idegennyelveket beszelsz, es mi a szakmad. En anar vagyok nemzetkozi iskola elokeszitoben. Nem hittem volna sosem, de lehetetlen jo munkaerot talalni. Nalunk mindig van felvetel De a nagy cegek, mint DHL, Shell stb, ezeknel is mindig van hely. En a mezogazdasai es aljas ipari munkakat senkinek sem javaslom, mert nagyon sokan poruljartak/nak. Sajnos, kicsabitjak az embereket, es kicsaljak a penzuket, szegenyebben mennek haza, mint kijottek. Es a legszomorubb, hogy ezt magyar munkakozvetito teszi :(((


De valami kis vidamabbat, en a szentestet otthon toltom, addig az elettarsam gondja, a cica tavoltartasa a fatol, egyebkent ma egesz nap vele voltam, es hozza sem ert a gombokhoz, engem kovet mindig, egyem meg a kis szivet.


Es engedjetek meg, hogy mindenkinek Boldog Karacsonyt kivanjak

2011. dec. 14. 21:43
 15/17 anonim ***** válasza:

A macska távol tartó sprayt használtad már?:-) Nekünk régen ez oldotta meg a karácsonyfa problémát. Itt akkoriban 6 cica volt, ebből 5 nagyon kicsi (2-3 hónapos), és dettó ezt csinálták, nekiálltak lecibálni a fáról a díszeket...még a boát is vitték:-D (azon nevettem, mindig lehetett tudni merre vannak, vagy a boa végét láttuk, vagy a díszekkel csörögtek:-DD).


Szóval vegyél egy ilyen sprayt, én csak ajánlani tudom. Szerintem nagyobb áruházakban (auchan, tesco..) lehet még kapni.


20n

2011. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszi! :) Neked is nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok! :)
2011. dec. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nekem szerencsére a cicám nincs így "rákattanva" a karácsonyfára.. inkább csak a dobozokba szeret belebújni..

szerintem az lenne jó megoldás, hogy ha vennél neki 1-2 új játékot és ha piszkálja a fát azt adnád neki oda, hogy azzal játszon.

2011. dec. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!