Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a legjobb amit tehetek?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a párommal,1 éve együtt is élünk az ő szüleinél.

Ezzel mindenki tisztában van,hogy szülőkkel élni egy fedél alatt nem jó(vagy a kapcsolatra megy rá,vagy tönkretesz idegileg).

Eleinte nagyon rossz volt,bekerültem egy megszokott családba,alkalmazkodnom kellett,ez eddig mind rendben van,de a minden napi piszkálódások.Ezek szörnyűek!Ha csináltam az volt a baj,ha nem akkor pedig az.

Semmi sem volt jó.

Anyósom mindenbe talált kifogást,persze nem mondta meg szemtől-szembe nekem,vagy dörmögött az orra alatt,vagy a páromnak mondta.

És a párom persze nem védett meg,nem nagyon akart mellém állni.

Mostanra valamilyen szinten rendeződött a dolog.

Nem vagyok már annyira gátlásos itt,mint az elején,joban merek bármihez nyúlni.

Csak az a helyzet áll most fönt,hogy ezelőtt úgy 3-4 hónappal apósom mondta a páromnak,hogy tavaszra venne nekünk házat,és menjünk külön.Persze ezt úgy értem el,hogy a páromnak mondtam,hogy nem bírom ezt az együtt élést a szüleivel,így a párom mondta az apjának,hogy szeretnénk különmenni.

Volt 1 ház ami oké is lett volna,de azt megvette valaki más,most van egy másik ház ami jó lenne,rá is kérdezett a párom apja a tulajtól,hogy ne-e akarná eladni.

A válasz az volt rá,hogy míg él az öreg néni addig nem.Hiába nem lakik benne senki.

Ez érthetőm,az öregek ragaszkodnak a házukhoz.

A páromon nem látom azt a nagy odaadást a felé,hogy külön legyünk,neki ez így kényelmes,hogy együtt élünk,én mentem oda lakni,semmire nincs gondja,nem kell pénzt adnia semmiért.A szülei anyagilag nagyon jól állnak,tényleg tőlünk sem kérnek semmit a számlákra,nem hagyják,hogy bármiért is pénzt adjunk.Ez rendes tőlük.

5 éve vagyunk együtt,és egyre jobban érzem azt,hogy a párom nem akar ennél többet.

Ha felhozom neki ezt a költözés témát,akkor a válasza az,hogy "majd".

Úgy érzem,hogy csak hitegetve vagyok,eljegyzés még nem volt.Én azt is szeretném.

De ő még nem,azt mondja nincs kedve eljegyezni még.

Nem értem akkor hogy mit akar.

És mondja nekem,hogy ha véletlenül besikerülne egy baba,lehet elvetetném,mert ő még nem akar.

Na ez az ami nagyon szíven ütött,oké én is belátom,hogy fiatalok vagyunk még,de ki hogy látja ezt.

Én 23 éves vagyok,a párom 26.

Abba nem gondol bele,hogy ha elvetetném,akkor lehet később meg mikor babát szeretnénk már nem lehetne az abortusz miatt.

Ezek miatt érzem azt,hogy nem akar velem ennél többet mint ami jelenleg van.

Én nem csak egy szimpla barátnő akarok lenni,aki lefekszik mellé este,felkel mellette reggel,kielégíti a vágyait.

Holott ő szinte semmit nem nyújt nekem,ha én kérek tőle valamit,pl h masszírozzon meg,vagy hasonló..ó most nem el vagyok fáradva,nincs kedve.


2011. nov. 28. 09:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a barátod egy idióta,aki ki van szolgálva,a segge alá van rakva minden,tulajdonképpen olyan mint egy elkényeztetett gyerek!szerintem semmi jót nem várhatsz tőle a jövőben!mi az,h ,,nincs kedve" eljegyezni???soha nem mondanék ilyet a páromnak!!!
2011. nov. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5év?Hogyan húztátok eddig,ilyen kommunikáció mellett?Mondjuk sejthető...Mikor fogalmazódott meg benned az eljegyzés,gyermekvállalás gondolata?
2011. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A gyerek gondolata most fogalmazódott meg bennem,hogy együtt élünk.

A gyerek dologra a párom válasza:addig nem szeretne míg külön házunk nem lesz.

Az eljegyzés bennem megfogalmazódott már 1,5 éve körül,a páromban korábban.De végül sosem kérte meg a kezem.

És jelenleg sincs hozzá kedve.

Nem értem őt.

Valaki azt mondja ne erőltessem a dolgot,nem is akarom erőltetni,csak az ilyen válsz elgondolkodtat,hogy akkor most mi is van?!??

5 évet (lehet) elpazarlok az életemből.

Fogalmam sincs mitévő legyek?

Este már azt mondtam neki,hogy "döntsd el mit akarsz".Neked ez így kényelmes,hogy itt vagyok,nem kell járnod udvarolni 80 km-re.

Nem kell semmin agyalnod,nincs gondod.

Erre ő.

Fogyj le,mert így nem tetszel. :(

2011. nov. 28. 10:13
 4/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

most ez komoly???ezt mondta?

és számodra még kérdéses,h mit kellene tenned?

tipli,de nagyon gyorsan!!!

24n

2011. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Csak úgy nagyjábol futottam át a hosszú szöveget. Egyszerű a képlet egyébként. Tedd féltékennyé, ha szeretnél tőle ezek után is valamit, vagy egyszerűen hagyd ott. Elég parasztos, ahogy ő kihasznál, te meg futsz utána mint valami fejetlen csirke. Bocs, ha kissé nyers voltam.
2011. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Vékony voltam mikor megismerkedtünk.

Azóta eléggé meghíztam,nem vagyok kövér csak felesleg van rajtam.

Én is le szeretnék egyébként fogyni.

Na de hogy ilyet mondott,nem tudom fura.

Abban reménykedem,hogy karácsonykor megkéri a kezem,de nem sok reményt fűzök hozzá.

Nem tudom miért nincs akkora elszántság benne,hogy külön menjünk.Minden fontosabb ettől a dologtól,de tényleg minden.

Én 23 évesen nem tartom magam gyereknek,el tudnám látni a férjem,és a háztartást.

Ő meg 26 évesen ilyen félénk,fél az élettől szerintem.

Kényelmes a helyzet neki,hogy minden oldalról ki van nyalva a feneke....

2011. nov. 28. 10:40
 7/16 A kérdező kommentje:

10:37-es válaszoló.

Érthető a válaszod,nem sértettél meg.

És mégis hogyan tehetném féltékennyé?

Eljárok dolgozni,máshová nem járok.

Most csinálom a jogsit,ennyi kimozdulásom van.

2011. nov. 28. 10:41
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez a srác nem érdemel meg egy ilyen lányt,mint te!Ne szülj neki gyermeket,mert életed végéig bánni fogod!
2011. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezen a féltékennyé tevés mit sem segít.Elég fiatal a kérdező,most még van ideje lelépni és találni egy normális embert,aki megbecsüli és nem kedvkérdés neki az eljegyzés.
2011. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hagyd el! Ezt egy önző ember, aki nem érdemli meg,hogy legyen mellette egy normális nő. Sohasem fog szeretni. Ha képes olyat mondani, hogy "fogyj le, mert így nem tetszel", akkor még bunkó is.. Találj valami tisztességeset, vagy élj egyedül, ennél még az is jobb. De ettől az embertől ne várj sokat szerintem.
2011. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!