Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? A macskám már...

Mit tegyek? A macskám már nagyon szenved!

Figyelt kérdés
A macskám akit nagyon szeretek már nem sokáig húzza, látom rajta hogy csak szenved, véget kell vetnem az életének,de a szívem szakad meg miatta! Valami emberséges módszert várok!
2012. ápr. 2. 18:52
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Sürgős lenne!
2012. ápr. 2. 18:53
 2/43 anonim válasza:

tudom hogy fáj én is átéltem de a cicádnak teszel ajándékot ha elaltatjátok fáj de inkább maradjon veled és kínlódjon ha elalszik akkor nyugott lelkiismerettel lehetsz ha nem akkor szerintem lelkifurdalásod lenne ha nem tennéd meg


altasáttok el szegénykét vegyél új macskát az segít hidd el

2012. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy állatorvost, hogy egy injekcióval segítse át! Nem fog szenvedni.:((
2012. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Van másik macskánk, de a régit is nagyon szeretem, régen elég sokat játszottam vele, manapság már sajnos kicsit elhanyagoltam. Arra gondoltam hogy kiviszem a mezőre és gyors halált adok neki, valahol meg tudnám tenni mivel véget vetnék a szenvedéseinek,de azért bele is gondolok hogy az egyik kedvenc macskámat pont én ölöm meg. amúgy nem vagyok érzelgős fajta, sőt...de ebben a helyzetben a sírás kerülget.
2012. ápr. 2. 19:02
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Eutanázia..bár ahogy olvasom te nem is vitted orvoshoz..lehet megmenthető lenne ha vennéd a fáradságot és elvinnéd!Na meg mi az,hogy emberséges módszert vársz?Remélem nem agyoncsapni akartad..
2012. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Már volt egyszer állatorvosnál mert leesett valahonnan és megüthette magát, azóta olyan furcsán állt a feje, de az elmúlt 1 hétben nagyon ramatyul néz ki. már 2x3x le is mondtunk róla azt hittünk hogy megdöglött, de megmozdult és akkor még kajálni is tudott. Utána eltűnt egy napra, de visszajött, és most megint hol el van terülve mintha döglött lenne, vagy körbe körbe járkál. De amúgy az agyoncsapásra gondoltam.
2012. ápr. 2. 19:06
 7/43 A kérdező kommentje:
Minden valószínűséggel lesz új macska, de a mostani (Frici)-t nem igazán tudná pótolni egy macska sem.
2012. ápr. 2. 19:09
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Agyoncsapni törvénybe ütközik.Büntetendő cselekmény.

Elviszed az állatorvoshoz és ha valóban nem lehet segíteni rajta akkor elaltatja

2012. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
27%

Jujjjjj! Soha nem szabadulnál meg az "élménytől" De ha fel sem veszed, akkor csapd agyon! Szeretetből. Hogy ne szenvedjen.

Én nem tudnám megtenni, ha fizetnének, ha kényszerítenének akkor sem. Sajnálsz 1000 forintot, hogy egy orvos megtegye egy pici szúrással? A macskáknak 7 élete van. Akkor tedd ki valami csendes kamrába, hordj neki enni-inni és bízd az életre. De ne csinálj vele brutál dolgot! Egyébként meg büntetik!!!

2012. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Aztán leszrom a törvényt! Egy állatot szenvedni hagyni épp úgy bűn mintha agyoncsapnád! Ne beszélj már hülyeségeket!
2012. ápr. 2. 19:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!