Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? A macskám már...

Mit tegyek? A macskám már nagyon szenved!

Figyelt kérdés
A macskám akit nagyon szeretek már nem sokáig húzza, látom rajta hogy csak szenved, véget kell vetnem az életének,de a szívem szakad meg miatta! Valami emberséges módszert várok!
2012. ápr. 2. 18:52
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Akkor másképp gondolkodunk a kedvenc állatainkról.
2012. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Nemár hogy agyoncsapd!Akkor nem hiszem el hogy szereted azt a macskát ,ha ilyet megtennél. Másrészt lehet nem is sikerülne elsőre és ez minden csak nem fájdalommentes vég,hogy csapkodod valami lapáttal . Vidd el orvoshoz az bead neki egy altatót aztán mikor elalszik beadja a mérget.
2012. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam meg beszéltem apámmal is szerintem holnap el is visszük az állatorvoshoz.
2012. ápr. 2. 19:16
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha én is agyon csapnálak? Fájna ugye?

De te sajnálsz egy rohadt ezrest, hogy fájdalommentes halála legyen szerencsétlen macskádnak... Talán te arra vágysz, hogy úgy végezd, hogy valami barom agyoncsap egy bottal? Gondolj már bele egy csöppet...

2012. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Én szeretem a macskát, ezért is nem csaptam agyon, mert belegondoltam hogy lehet hogy nem sikerül a csapás és akkor csak szenved, azt meg én sem viselném el.

Amúgy az agyoncsapás neki már megváltás lenne, szerintem menthetetlen. látszik rajta hogy a végét húzza...de most megetettem és megitattam kínok kínján.

2012. ápr. 2. 19:19
 16/43 anonim ***** válasza:
Reméljük reggelre jobban lesz a macskád. De ha lesz pici gyereked, fel ne bosszantson!
2012. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy jobban lenne, ugye mi minden nap mostanság úgy gondoltunk hogy majd rendbe jön majd rendbe jön, de már nem valószínű. De ha valami csoda folytán jobban lenne akkor majd megírom! De nagy valószínűséggel holnap állatorvos lesz...
2012. ápr. 2. 19:34
 18/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő, biztató válaszokat! Amúgy az utóbbi hónapokba tényleg eléggé elhanyagoltam a macskámat, ugye bár bejött egy kiscica a képbe és folyamatos kényeztetésben volt része, ezáltal a másik macska eléggé háttérbe szorult, persze ő is megkapta a gondoskodást, vele is játszottunk, de azért a pici macska még aranyosabb....na látjátok itt jön rá az ember hogy mennyire fontos a régi is...
2012. ápr. 2. 19:37
 19/43 anonim ***** válasza:
Imádom mikor jön a sok idióta a "téged senki sem kérdezett" szöveggel. Amúgy ha nem tünt volna fel, mikor írtam azt a választ, akkor még nem olvastam az utolsó hozzászólásodat... észlény...
2012. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Jól van! Örülj akkor magadnak! Most kemény voltál és beszóltál...ennyi
2012. ápr. 2. 19:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!