Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? A macskám már...

Mit tegyek? A macskám már nagyon szenved!

Figyelt kérdés
A macskám akit nagyon szeretek már nem sokáig húzza, látom rajta hogy csak szenved, véget kell vetnem az életének,de a szívem szakad meg miatta! Valami emberséges módszert várok!
2012. ápr. 2. 18:52
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Azért az is fantasztikus, hogy egyből leugatod az embert, nem is mondott semmi sértőt, csak próbálta felnyitni a szemed, te meg egyből trágár kifejezésekkel meg szívfájdalom nélküli agyoncsapásokkal fenyegetsz... Gyönyörű ország...
2012. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Szóval holnap állatorvos lesz...
2012. ápr. 2. 19:51
 23/43 anonim ***** válasza:
Örülök ,hogy sikerült lebeszélnünk az ötletedről:)
2012. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy lelkibeteg is lett a macska. Okosak ám ezek! Látja, hogy ő már felesleges, mellőzött lett.
2012. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Ez saját elhatározás volt, mérlegeltem dolgokat, és rájöttem hogy ez a jobb megoldás, na jó azért ti is segítettetek, bár én elég makacs vagyok és önfejű, nehéz hatni rám. De így legalább nekem is tiszta lesz a lelkiismeretem.
2012. ápr. 2. 19:57
 26/43 A kérdező kommentje:
Most is lementem megitattam megetettem mert magától már nem tud. pedig nem olyan öreg cica. Olyan jó felnőttes korban jár. Vörös színű és Fricinek hívják, kandúr.
2012. ápr. 2. 19:58
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne tiszta a lelkiismeretem...Egyszer látta orvos..honnan tudod,hogy menthetetlen?Basszus ha nekem beteg a macskám addig megyek míg valaki nem tudja megállapítani,hogy mi a baja és hogy kezeljük,vírrasztok és nem mozdulok és mikor kiderült,hogy menthetetlen eszembe nem jutott az agyoncsapás...Majd ha édesapád haldoklik őt is agyoncsapod vagy mi?Örülök,hogy a végére átgondoltad és nem sajnálod azt a kis pénzt,bár örüljön szerencsétlen,hogy enni kap...a kiscicát meg remélem lenyúlja valaki tőled!
2012. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ezt így elég fura volt olvasni.. Már több napja szenved szegény és nem vittétek el orvoshoz? Nem vagyok az a mindenért szaladjunk állatorvoshoz fajta, de ha látod rajta, hogy a végét járja, lehet, hogy gyógyítható! Remélem nem csak írod, hogy elaltatjátok! Soha még csak mondani sem szabad, hogy majd agyonverem, ez már megváltás neki.

Ne várj csodát! Mikor beteg voltak a cicáink, a szüleim is így voltak vele, hogy majd meggyógyulnak, de végül elmentünk orvoshoz. A betegség lehetett volna halálos is, de szerencsre meggyógyultak. :)

2012. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
Hát én az injekciót sem ajánlom...nekem a pincsimet altatták el így,mert hisztiztem,hogy nehogy apa agyonlője(egyik napról a másikra lebénult a két hátsó lába és gennyes sebei voltak)apa győzködött,hogy lőjük le,gyors halál,de persze én mondtam,hogy orvos injekció,nehogy már agyonlőjük a kutyánkat...Aztán jött a doki,beadta neki a szurit...Hát jobban jártunk volna,ha inkább lelőjük!!! beadta neki,erre elkezdett hang nélkül vonyítani,és vergődni,,fél percig nézték még,mire a doki képes volt neki beadni a 2.at...akkor vége lett,de emberségesebb lett volna a lelövés,esküszöm!! 18/L
2012. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon rosszul esett olvasni. Egyrészt szenved a cicád és nem viszed orvoshoz, ez számomra már nem egyezik az állatszeretettel. Ezután úgy gondolod, hogy agyoncsapod. Te jó ég, ez hihetetlen! Mi hetek óta hordjuk a nagybeteg cicánkat orvoshoz, minden létező kezelést megpróbáltunk, ami egy kis reményt adott, de ha nem javul az állapota és szenved, akkor visszük elaltani.

De hogy az agyoncsapás emberséges módszer és épp te csinálnád?? No comment.

2012. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!