Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? A macskám már...

Mit tegyek? A macskám már nagyon szenved!

Figyelt kérdés
A macskám akit nagyon szeretek már nem sokáig húzza, látom rajta hogy csak szenved, véget kell vetnem az életének,de a szívem szakad meg miatta! Valami emberséges módszert várok!
2012. ápr. 2. 18:52
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
72%

Ezerszer különbnek érzem magam. Meglepő? Szerintem a legkevésbé sem.

Az ilyen embereknek semmi keresnivalójuk itt.

2012. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Szó szerint hányingerem lett tőled, kérdező. Felelőtlen vagy, érzéketlen sz.r, egy ilyen ember, mint te meg sem érdemli, hogy valaha állata legyen. Agyoncsapni??? Meg lealtatni, amikor még lett volna esélye a gyógyulásra? Bár lehet, tényleg jobban járt szegény, ha te képes voltál annyira elhanyagolni, hogy ilyen betegségei legyenek. Remélem, őszintén remélem hogy elkóborol a kismacskád, úgy még lenne esélye az életben normális gazdához kerülni. Felelőtlen mocskos sz.r!
2012. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Én ezt elképzelni sem tudom,hogy a macskámat megeszik az élősködők,a sebeiből kuakcok mesznek,a szeme gennyes és én ülök otthon és várom ,hogy meghaljon.

Ez azért nem 1 nap alatt alakul ki. nem elaltatni kellett volna,hanem elvenni tőled,a másik állattal együtt.

2012. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!