Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg börtönbüntetést kap...

Tényleg börtönbüntetést kap az aki megöl egy macskát vagy valami hasonló háziállatot?

Figyelt kérdés

Elég érdekesnek találom hogy az országos naplopók és munkakerülők szervezete (állatvédők) kiharcolták

hogy az állatnak legyenek jogai betiltsák a libatömést stb.

Még a bibliában is azt írják hogy Isten azért teremtette az állatokat hogy az ember rendelkezzen felettük.

Akkor hogy is van ez?


(Egyébként az állatkínzásnak én is nagyon ellene vagyok és SOHA NEM TENNÉK ILYET de az hogy egy állatnak jogai vannak szerintem túlzás).


2012. máj. 24. 22:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Hát ez az. sokaknak már azért bünös a macska, mert fialni mert. és a kicsik is, mert megszületnek, így hát megöli öket laza délutáni progranként. de a gazdit mindenki értse meg, hogy az ivartalanítás drága és neki plazma tv kell.
2012. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
És mert a hülye szomszédnak a 15 macskája hozzánk jár szarni hugyozni már semmit sem hagyhatok kint miattuk a saját udvaromban. Ha ennyire véded őket akkor vidd el az összeset ne csak a szád járjon te vérbeli állatvédő...
2012. máj. 28. 17:46
 13/33 A kérdező kommentje:
A másik meg még jó hogy a plazma tv kell mintsem ezek a semmire való dögök.
2012. máj. 28. 17:48
 14/33 anonim ***** válasza:

Értem. Itt egy dühös ember, mert teli pisilik az udvarát a szomszéd macskák. Emiatt kiír egy állatok elleni kérdést. Mit vártál? Hogy mindenki elkezdi szidni a macskákat és az állatvédőket?

Ha az udvarodba kakilnak a macskák, arról nem ők tehetnek. Nyilván nincs nekik egy alom vagy homokozó vagy direkt nem engedik a gazdák a saját kertjükbe szaratni a macskákat. Ebből következik, hogy emberi hiba. Ha valakinek a gyereke belekakil az uszoda vizébe, az se a gyerek hibája. A szülő nem mondta meg, hogy mi a tilos. meg ugye a 15 macska nyilván nem hirtelen került oda, 90%, hogy szaporításról van szó.

Beszélj a szomszédoddal, de ne itt oszd az észt és uszíss másokat az állatok ellen!

2012. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Ahh... kezdhetted volna ezzel is. Azért, mert a szomszédod egy idióta, még nem a macskák a hibásak.

Te meg egy beszari valaki lehetsz, ha arra nem vagy képes, hogy átmenj és beszélj vele, inkább itt vergődsz.

2012. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ország miattad és a hozzád hasonlók miatt tart itt. A saját önös érdekeden kívül semmi nem érdekel. Az erkölcsi értékeid mélyen a béka segge alatt találhatók. Neked semmi nem jó, de kimondani sem mered, hanem szürke nethuszárként a szájkaratéban éled ki rosszra sikeredett életed feletti keserűséged. Mivel rossz neked, ezért bántod a nálad gyengébbeket. Brávó. Az állatvédőket meg utálod, hisz ők önként takarítják utánatok a tenger szart. Ők tesznek valamit. És te?
2012. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

"Ez az ország miattad és a hozzád hasonlók miatt tart itt."


Találj már ki valami újat ez a duma már olyan elcsépelt főleg hogy ti mindenre ezt mondjátok.

És hogy én nem merem megmondani a szomszédnak? egyszer már meg is ütöttem érte az meg csak rinyálni tudott hogy jaj nem tud velük mit csinálni (én meg nem verhetem agyon). Úgy hogy "nethuszár" ne magadból indulj ki.

2012. máj. 29. 13:07
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
aki nem képes ésszel érvelni az üt...Gratulálok,hogy ekkora paraszt vagy és más gondod nincs az életben mint az a pár szerencsétlen cica.
2012. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Gondolom a kertedet a madarak is nagyívben kerülik :)

Köszi le is fekszem velük esténként hisz ágyban alszanak.


Tipikus példa vagy arra,hogy olyan ember vagy aki az életben mindenben szerencsétlen-semmihez se ért,de talált valamit amibe saját bevallásod szerint joggal beleköthetsz,pedig nem.Semmirekellő uthonülő senkiházi akinek nincsen jobb dolga mint hogy a macskákat lessen és a szomszédot üsse,annakidején kimaradhattál a jó apai pofonokból amik helyrerázták volna az agyad.

2012. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

A semmihez nemértő semmirekellő otthonülő xarházi maximum

te vagy te hulladék. Képzeld nekem van egy jól fizető szakmám amiben dolgozom, van egy nagyon szép kertes házam van barátnőm is

így én inkább fele alszom és nem macskákkal:D

Elég furcsa világot élünk hogy sokan már állattal is...

na mindegy.

2012. máj. 29. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!