Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg börtönbüntetést kap...

Tényleg börtönbüntetést kap az aki megöl egy macskát vagy valami hasonló háziállatot?

Figyelt kérdés

Elég érdekesnek találom hogy az országos naplopók és munkakerülők szervezete (állatvédők) kiharcolták

hogy az állatnak legyenek jogai betiltsák a libatömést stb.

Még a bibliában is azt írják hogy Isten azért teremtette az állatokat hogy az ember rendelkezzen felettük.

Akkor hogy is van ez?


(Egyébként az állatkínzásnak én is nagyon ellene vagyok és SOHA NEM TENNÉK ILYET de az hogy egy állatnak jogai vannak szerintem túlzás).


2012. máj. 24. 22:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Felfogás kérdése az egész,maradi vagy nem is kicsit és ellenséges is.Nem kell itt mindennek nagy feneket keríteni.Tisztelni kéne az élőlényeket.Nálam is van,hogy a küszöbre kakál a szomszéd macskája,de nem durrogok és verem meg a gazdát hanem eltakarítom hisz nem tart semeddig.

Ne haragudj,hogy nem fogyóeszközként tekintek az állatokra,mind egy kincs és ne feledd,hogy te jöttél az ő élőhelyükre/területükre és nem fordítva!

Ez a vita ugyanolyan impotens mint te,így részemről befejeztem,imádkozz,hogy egyszer ne olyan szomszédod legyen aki betakar...

2012. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

"Ez a vita ugyanolyan impotens mint te"


Ez mit jelent? elmagyaráznád?

Vagy csak hallottad valahol ezt a szót és megtetszett?

2012. máj. 29. 14:34
 23/33 anonim ***** válasza:

Értelmező szótár! Van neten is, keress utána.

Ha megütötted, fel is jelenthet... Elmondanám, hogy rengetegen küzdenek ilyen problémákkal. Ez ellen vannak szerek, de a legjobb egy kutya. Ha nem tud mit csinálni a macskákkal, akkor ott már a gazda a hibás. Jól vannak tartva? Mert ha nem, állatvédők is segíthetnek. Mert ivartalanítás nélkül 1 év múlva 30 macska fog hozzád kakilni.

Mellesleg undorító a modorod, magadba kéne nézned!!

2012. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm útbaigazításodat de a szó jelentésével tisztában vagyok (ellentétben veled).

Csak azt nem értem mi köze az impotenciának a kérdéshez?

2012. máj. 29. 20:58
 25/33 anonim ***** válasza:

Lehet van egy jól fizető szakmád, amiben dolgozol,de hogy az nem valami értelmiségi munka, az biztos. Katasztrofális a helyesírásod és a tartalma is hagy bőven kivetnivalót.

De nincs ezzel baj, csak ne okoskodj.

Persze, hogy védjük az állatokat. Neked problémád van a szomszéddal, amit nem tudsz megoldani, és mindezért a macskákat teszed felelőssé. Kiírhattad volna kérdést, hogy hogyan tudnád távol tartani a kertedtől a macskákat, vagy azt, hogy hogyan rendezhetnéd a problémát a szomszéddal, de te a lehető leghülyébb megoldást választottad. Megkerested a leggyengébb és legvétlenebb pontját a történetnek és arra hárítasz mindent. Utoljára a szomszédtól láttam ilyen megoldást, mikor a kocsma volt a hibás, mert a férje alkoholista lett...

2012. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nos, a megoldás, hogy légy jobb ember. Elnézőbb, empatikusabb, segítőkészebb. Hidd el, jobb lesz az életed és nem kell majd azon agyalnod, ha bántod az állatokat, akkor ezért megbüntetnek-e...
2012. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Én szeretem az állatokat több éve van már 2 kutyám 10tyúk és képzeld el még macskám is volt egész tavalyig de sajnos elpusztult, már öreg volt.

Azt az egy macskát szerettem mert mindig elzavarta innen a többit ha meglátta hogy itt bóklászik.

Sőt ami neki van 15 abból is inkább 3-4 az amelyik itt szemétkedik. Én nem a kutya vagy macska pártján állok

hanem az igazságén.

De mikor a kerti cipőmbe hugyozott (mert jobb helyet nem talált) enyhén kihozott a sodromból.

Ez ellen akarok tenni.


Utolsó előttinek meg csak annyit hogy dagadj a gatyádba ha te kritizálsz valakit mikor te írsz értelmetlen hülyeséget.

2012. máj. 30. 19:12
 28/33 anonim ***** válasza:
Na ezt nem értem soha mikor arról panaszkodnak,hogy a kerti párnát,cipőt hugyálják :D Mért hagyják ezeket kint?Aki akkora marha,hogy kint hagyja a cuccait annak nem csak cicapisivel kell számolnia.Munkahelyem bejáratát szereti a szomszéd kandúrka megjelölni és heti 2x biztos takarítok utána mosolyogva miközben arra gondolok,hogy micsoda macho a kis dög,de eszembe sincs átmenni és megverni a gazdáját és a macskára se haragszom.Tanulj meg együtt élni a természettel :)
2012. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Akkor én is átmegyek a szomszédba és belehugyozok a macska

táljába, megjelölöm nekik hogy tudja az az övé.

2012. máj. 30. 19:29
 30/33 A kérdező kommentje:
Így én is természetes leszek:)
2012. máj. 30. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!