Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cicáimmal ha...

Mi legyen a cicáimmal ha elmegyünk nyaralni? Többi lent

Figyelt kérdés
Nemsokára elmegyünk Balatonra 4napra és van két kiscicám. Semmilyen ismerősöm nincs aki meg tudna mindennap etetni őket cica panzió nincs itt a körzetünkben és nem lehet a szállodába magunkkal vinni mert állatoknak tilos a belépés. most mit csináljak?
2012. júl. 1. 14:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hát tudod azért nem szivesen adom oda a kiscicámat egy idegenek . ugye meg érted :) szerintem te se adnád oda mert ki tudja hogy kihez viszem most lehet tényleg hogy jó helyre kerülne de azért nem ismerlek :S
2012. júl. 1. 14:33
 12/24 anonim ***** válasza:

Hát, nem hiszem, hogy Sopronból elhoznátok.. x"D

amúgy nem kéne féltened..:P Csak kibírják..

2012. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 borcsi02 ***** válasza:

A konzerv ráadásul meg is poshad egy napon belül,még ha nem is köpik be a legyek,szóval az nem tud több napig kinyitva,kiporciózva állni nekik,meg sem ennék.Igen,tudnak a cicák finnyásak lenni,de ha már most csakis száraztápot adsz nekik,hidd el,hozzá fognak szokni,és simán meg fogják enni.Ha éhes egy cica,"ráfanyalodik". Ennyi az egész.

Mi tavaly voltunk így,3 nap Balaton,két kiscicánk meg otthon maradt.Igaz,nálunk átjárt a szomszéd naponta rájuk nézni,de anélkül is jól elvoltak volna.A lényeg,hogy ők is utálták a száraz tápot,rá sem akartak nézni addig,de mivel azt kapták a nyaralás alatt,mire hazaértünk,már azt láttuk,hogy mint valami kis raptorok úgy ugranak rá, hamar megszokták.Szóval ne aggódj,nem fognak így sem éhen halni,és tényleg legyen sok vizük is!

2012. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Vicuska87 ***** válasza:
50%

Már ne haragudj, de ha tudtad hogy mentek nyaralni, addig minek hoztál magadhoz kis cicákat, ráadásul egész kicsiket.

Ne menjél nyaralni, vagy nagy eséllyel elpusztulnak a cicák, ilyen melegben szinte 2-3 óránként lehet nekik vizet cserélni.

2012. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen.. ha muszáj, akkor megeszik...:)
2012. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
oké akkor meg probálom köszi a válaszokat :)
2012. júl. 1. 14:41
 17/24 A kérdező kommentje:
Akkor még ami agaszt hogy nekünk nincs valami nagy pincénk. és ott 4 napig nem lesznek depresziosak egyedül ? mert nem engethetem ki öket mert el szöknek a szomszédban mint emlitetem nem lakik senki és akkor gaz van ott már volt rá példa hpgy át mentek és nem, találtak vissza egy napig kerestem öket szoval nem lesznek depreszosak 4 napig?
2012. júl. 1. 14:45
 18/24 A kérdező kommentje:
vicuska87 nem hoztam az én nagy cicám szülte még öket de szülés közben meg halt 6 cicája volt ebböl ez a kettö túl élte.
2012. júl. 1. 14:50
 19/24 borcsi02 ***** válasza:
Szerintem nem kell őket pincébe zárni.Hadd maradjanak a megszokott környezetükben. Viszont hogy ne kapjanak hőgutát,fontos,hogy eresszetek le majdnem minden redőnyt,vagy ilyesmit,ami van nálatok,és így hűvös tud maradni a lakás.De azért ne legyen totálisan sötét nekik.Én semmiképp nem száműzném őket a pincébe,mert sajnálnám őket,már az is elég rossz nekik,hogy be lesznek zárva gazdi nélkül.Nem kéne még több megszorítás:(De mivel ketten vannak,jól el fogják szórakoztatni egymást,majd eljátszanak,hidd el,ők egymást szeretik legjobban a világon,úgyhogy nem fogják egyedül érezni magukat!
2012. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :)
2012. júl. 1. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!