Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cicáimmal ha...

Mi legyen a cicáimmal ha elmegyünk nyaralni? Többi lent

Figyelt kérdés
Nemsokára elmegyünk Balatonra 4napra és van két kiscicám. Semmilyen ismerősöm nincs aki meg tudna mindennap etetni őket cica panzió nincs itt a körzetünkben és nem lehet a szállodába magunkkal vinni mert állatoknak tilos a belépés. most mit csináljak?
2012. júl. 1. 14:12
1 2 3
 21/24 Vicuska87 ***** válasza:
Én biztos nem hagynám őket egyedül.
2012. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 borcsi02 ***** válasza:
Az tuti,hogy én is végigaggódnám azt pár napot:(...hogy mi lehet velük.De csak nem lesz gond.
2012. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mi azért tettük a pincébe, mert ott is voltak, am. a házba semmilyen állatot nem engednek be, halakon kívül.. a pincében hűvös is van, és am. ha már belekakiznak az alomba, utána ugyan oda szerintem nem ürítenek, úgyhogy mire visszajöttök minden tiszta macskakaki lehet..
2012. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
az én anyám se nagyon engedi a házba :S de itthon fogok maradni mert most bele lépet valamibe és fel dagadt a lába nagyon fáj neki ha hozzá érek. holnap el viszem dokihoz most meg vizes kendő-be tekertem a lábát :(
2012. júl. 1. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!