Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit csináltatok, amikor...

Ti mit csináltatok, amikor haldoklott a macskátok?

Figyelt kérdés
Én már kisírtam a szemem. 6 napja van nálunk, és még fél éves sincs szegény. Egyre rosszabb az állapota, szóval már mondható, hogy haldoklik. Voltunk tegnap állatorvosnál, bár akkor nem mutatta, hogy beteg, csak nagy és kemény volt a hasa. Már lázas is, és egyre többet alszik, meg már nem is játszik annyit. Ti mit csináltatok, mikor haldoklott?

2012. júl. 25. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6 napja van nálatok?Lehet a környezet váltás miatt szedett össze valamit.Füvet mindig vigyetek neki be ha nem engeditek ki.A macska természetgyógyász.Tudja milyen fű az orvossága ösztönösen.
2012. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 borcsi02 ***** válasza:
Nagyon aranyos:) Nem is tűnik olyan vészesen nagynak az a poci. A fű tényleg nagyon jó ötlet!
2012. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

:) Ott nem, mert anyám koplaltattja. Vagy is nem ad olyan sok ennivalót neki, hogy ne terhelje a hasát.

A doki adott neki injekciót, mint kedden, a másik macsekot is vittük, a biztonság esetére neki is adattunk féregtelenítőt.

Az orvos szerint lejjebb ment a hasa, de szombaton is el kell mennünk majd, megint adnak neki valami injekciót. (Most is 4 üvegcséből szívott fel... nem tudom miket.)

2012. júl. 26. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!