Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valòban megvakulhat a...

Valòban megvakulhat a macskapisitől egy kisgyerek?

Figyelt kérdés
A szomszéd nem akarja h macskám legyen mert fél h a gyereke megvakulhat ha a macskapisis homokozòban játszik. Igaz ez?

2012. aug. 6. 21:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nem egy kutya akit láncra lehet kötni..sztornózd a holnapi cicát.TE nem vagy alkalmas állattartásra!
2012. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Azt még megérteném, hogy ha a szüleid tiltanák, akkor nem vennél... De a SZOMSZÉDOD??? Egyébként meg kérdezd már meg tőle miből gondolja, hogy a macskád átmenne pont hozzájuk és pont az ő homokozójukba sz@rna/fosna/hugyozna, amitől a gyerek PONT meg is vakulna? A szomszédod úgy hülye, ahogy van!!! Vedd meg a macskád és ha már annyira érdekel a véleménye annak a szellemi fogyatékosnak, akkor hazudd azt, hogy az egyik közeli rokonodtól kaptad, mert meghallotta, hogy kell neked egy kiscica... :D Kihajítani meg már nem fogod az utcára csak azért, mert ő attól fél, hogy a gyerekét pont szembe fogja hugyozni, aminek az esélye természetesen megvan, úgy kb. 0,00001%....
2012. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Előző voltam... Szóval mondd azt, hogy egy másik ágról való rokonodtól kaptad :DD Találd ki ki lehet az, akit ő nem ismer... ENNYI
2012. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
A kutyásat nem azért ìrtam. Még utána is akartam irni h én nem helyeslem a láncon valò tartást de azt hittem h eléggé làtszik a cica jòléte felől valò gondoskodásombòl h nem kìnzom az állatokat. Nekem ők az elsők.
2012. aug. 7. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!