Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cicát vegyek?

Milyen cicát vegyek?

Figyelt kérdés
Házba szeretnék venni egy cicát, aki hűséges, szereti a gazdit, lusta, és okos. Van egy sziámi cicánk, de ő nagyon makacs én pedig szeretem, ha egy cica mindig odabújik hozzám, mert a párom külföldön dolgozik, és már annyira nem szeretem a sziámi cicát, és a sziámi maradna külföldön, nálam pedig otthon egy új kiscica, akit meg tudok tanítja mindenre. El van nagyon kényesztetve a sziámi, és ezért is makacs már nem lehet átnevelni* Jó lenne ha hazaérek a munkából és ő meg odabújna, szeretgetne engem ahogy én őt, lehet ezt azért érzem, mert a párom nincs velem, de szükségem lenne egy cicára, vagy egy kis kutyuson is gondolkozom, de inkább cicás vagyok. Csak fajtiszta macskát szeretnék magam mellé, mert volt már házi cicám is, de meghaltak hamar. A sziámi már 4éves, és ezért gondolom, hogy a fajtiszta sokkal okosabb. Tippeket várnék hogy milyet vegyek, linkelhettek is eladó cicát. Köszike

2012. aug. 10. 16:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2012. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igen a menhelyen is sokat gondolkoztam, de nem tudom, hogy ha a sziámit hazahozza a párom, ha hosszabb ideig van itthon, akkor hogy viselkedne vele. Mondjuk ez lehet hülyeség amit mondtam, mert egy fajtisztával is ugyanúgy viselkedhet. Nagyon nem tudom..
2012. aug. 10. 17:12
 13/23 anonim ***** válasza:
Fajtiszta maga a macska. Fajtatisztára gondolsz szerintem. :) Egyébként tök mindegy milyen macskát viszel a házhoz, nem lehet tudni, hogy fognak egymáshoz viszonyulni.
2012. aug. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
igen, fajtatiszta, de könnyebb így írni :-)
2012. aug. 10. 17:15
 15/23 anonim ***** válasza:
De egyébként azok alapján a kritériumok alapján amiket leírtál, én a brit rövidszőrűt ajánlanám. Bár még mindig a házicicák mellett állok.:)
2012. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
:-)
2012. aug. 10. 17:29
 17/23 anonim ***** válasza:
Na 40 ezerért nem kapsz "normális" macskát, maximum valami rossz szaporítótól. 60-80 a minimum. És basszus,nekem már SOK macskám volt, nem tudom miért nem hiszed el, hogy nem a nevelésén múlik milyen lesz. Teljesen macskafüggő...
2012. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fajtatiszta macskát akarsz, akkor 40-ét véletlenül se vegyél! Azért a macskáért nem kapsz törzskönyvet, ami azt jelenti, hogy semmi sem hitelesíti, hogy az egy fajtatiszta, betegségekre szűrt macska! Attól, mert még úgy néz ki... :) Az én vörös házicicámat is nézték már fajtatisztának, mert olyan szép - és még sem fajtatiszta!
2012. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

Brit,perzsa,exo.


De 40ért ne várj semmi jót.Tenyésztek és 100 alatt nem adnék...Bár neked semmi pénzért.Mert ugye a sziámit már nem szereted és leváltod..Melyik tenyésztő akarna neked macskát adni?Egy normális tenyésztő egy cicaéletra keres gazdit,nem addig míg meg nem unják..


Lehet,hogy kényelmesebb fajtisztát írni,de abban is biztos vagyok,hogy nem tudod a különbséget a faj és fajta között.


Jó tanács:Ugyanezt mond el annak is akitől macskát akarsz!Ha ezek melett kapsz akkor az illető nem normális.

2012. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
vegyél plüssmacskát, az biztosan nem szól bele a csekkírásodba, és elül a seggén, sőt annyira okos, hogy még beteg sem lesz, és nem pusztul el korán.
2012. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!