Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica wc? (A KÉRDÉS TÚL RÖVID...

Lovaska1 kérdése:

Cica wc? (A KÉRDÉS TÚL RÖVID A MAGYARÁZAT HOSSZÚ)

Figyelt kérdés

11 éves vagyok és van egy lány macskám az a gondom hogy mindenhova oda wc-zik anyukámank ebből már elege van...kiakarja rakni a házból a cicámat pedig nagyon szeretem ezt a cicám ez előtt is volt egy aki meghalt és nem bírnám ki hogyha ő is eltűnne vagy épp a kutya elkapná stb

DE AZ A LÉNYEG HOGY HOGY GYŰJTHETNÉK ÖSSZE RÖVID IDŐN BELÜL ÖSSZE 2500FT-OT MERT ANNYIÉRT TALÁLTAM EGY SEHOL SEM TÖRÖTT CICA WC-ÉT...ANYUKÁM MÁR ÖSSZE SZEDTE A RÉGI RUHÁKAT ÉS ELADJA DE NEM HINNÉM HOGY ADNA BELŐLE PÉNZT MERT TANSZERRE KELL....ÉS NEM FIZETI KI A CICA VÉCÉJÉT SEGÍTSETEK HOGY GYŰJTSEM RÁ A PÉNZT?



2012. aug. 18. 11:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
En is azt hittem, megis most fizettunk ki 18 000-t. Telen meg macskanatha oltast...
2012. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2500? Én egy ezresért vettem plusz havonta egy ezres a macskaalom bele
2012. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A KÉRDÉSRE!!!!!! LÉTSZI A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK
2012. aug. 23. 14:06
 14/17 anonim ***** válasza:
HELYESÍRÁST már tanulhattál volna, a problémák ellenére is!
2013. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Már bocs tudod telóról kicsit nehéz írni -,-"

egyébként meg a helyesírásos dumával leállhatnátok már! unalmas egyébként ha nem tudsz a kérdésre válaszolni talán el is mehetnél ;)

2013. jan. 30. 18:53
 16/17 Vicuska87 ***** válasza:
80%

Okos telefon van, de macska wc-re nem futja???


Itt egy kicsit meghazudtolod a dolgokat...

2013. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
milyen okos telefonról beszélsz te? -,-
2013. febr. 15. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!