Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit vennétek/adnátok...

Ti mit vennétek/adnátok cicátok 10. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Egy tündéri aranyos kislány cicáról van szó, aki bizony már 10 éves lesz jövő héten. Mindig a legjobb kajákat veszem nekik, az nem "ünnep". Tavaly a másik cicám (aki most eltűnt :-(((( 10. szülinapjára egy fonott emeletes bútort kapott, de csak ritkán használta, mert inkább a kertben pihengetett.

2012. aug. 27. 09:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Jaj, te kis nyelvtan mániás. ESZEK. És kész. És nem érdekel a hülyeségetek, teszek rátok nagy ívből. nem fogok egy csomó idiótát győzködni az igazamról, amikor minden egyes válaszotok hemzseg a mérhetetlen sötétségtől. Persze, itt az embernek joga van azt tenni, amit akar, mi? Arról meg végképp nincs kedvem vitázni, hogy a húsevés egészséges-e, vagy sem. Az ember azt hiszi, hogy csak mert olyan okos, ezért mindent szabad neki. Pedig nem így van. Azért a kegyetlenségnek is van határa. Kedves "állatbarát".
2012. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Az "eszek" az teljesen jó nyelvtanilag. Amúgymeg a plázap*csák szokták így védeni a kis cuki állatkákat. Lefogadom, hogy az vagy.
2012. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

A kis állatbarátnak: Nőjél már fel istenem! Nem egy családi burokban vagy, ahol minden tökéletes. Ez a való élet és nem meseország. Jaj, kis egérke, jaj de cuki és boldogan élet, amíg meg nem halt.


Mellesleg a kegyetlenség egyik szinonímája a természetnek. (Nyilván képletesen, nehogy a nyelvtantanárunk belekössön.)

2012. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Pihent nyelvtani katasztrófa idejön pöfögni ahelyett hogy a nyelvtankönyvet bújná...A kérdezönek szép estét remélem kiokosodott a válaszokból és az amúgy jogosan elkényeztetett cicájának egy felejthetetlen születésnapja lesz ,vagy egerekkel vagy anélkül.És végül emlékezzünk az ovodás dalra: Ha én cica volnék száz egeret fognék de én cica nem vagyok ezért mindent leszärok !
2012. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok. :-)

Öööööö... nem akartam ilyen háborút :-) ... De mindegyik felvetés érdekes, valahol mindenkinek van egy kis igaza, örülök, hogy itt beszéltétek meg. Kaptam jó ötleteket, a honlapcímet köszönöm, nagyon sok érdekes cucc van ott.

Azt hiszem,egyszerűen csak kimegyek a Kislányhoz, megszeretgetem és megmondom neki, hogy öreg lett. :-))

A másik (eltűnt) cicámat, meg epedve várom haza....

2012. aug. 31. 07:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!