Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit vennétek/adnátok...

Ti mit vennétek/adnátok cicátok 10. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Egy tündéri aranyos kislány cicáról van szó, aki bizony már 10 éves lesz jövő héten. Mindig a legjobb kajákat veszem nekik, az nem "ünnep". Tavaly a másik cicám (aki most eltűnt :-(((( 10. szülinapjára egy fonott emeletes bútort kapott, de csak ritkán használta, mert inkább a kertben pihengetett.

2012. aug. 27. 09:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
A macskáim egyik születésnapjára egereket vettem és egyenként odaadtam nekik a fürdöszobában hogy ne tudjanak elmenekülni és utána könnyebb legyen pucolni.Nagy volt az boldogság,és öröm volt nézni ahogy lerendezték az egereket.Azonkivül pedig vehetsz neki marha szüzpecsenyét azaz filé steaket,ez a legfinomabb és legdrágább része a marhának és imádni fogja.
2012. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

#9 #10 #11 Köszi a tippeket!!

Az egértéma kicsit húzós egy nem macskarajongónak (remélem, ezt nem olvassák olyanok :-))) de hogy őszinte legyek, már nagyon sokszor gondoltam rá. Csakhogy mivel ez kertváros, a "jó" szomszédok úgyis patkányméreggel irtanák őket és ha az egyik odatéved egy cicához (mondjuk az enyémhez), megmérgezi Őt is....

A marha szűzpecsenye nagyon jó ötlet, bárcsak a nagy "agyarú", eltűnt gyönyörűségemnek vettem volna, ő imádja a nyers húst. Azért is ment el mindig vadászni... :-/

De a Kislány nem szereti a nyers húst és a fogai sem bírják már szerintem.

Mégegyszer köszönöm a tippeket!

2012. aug. 29. 14:10
 13/35 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél neki hörcsögöt az állatboltba.

Az tuti nem evett mérget :D

2012. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Ha veszel neki, az biztosan nem mérgezett. Egy fehér egér 100 Ft.
2012. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nem, úgy értem, ha mondjuk elszökik az egér és bepipul a szomszéd.. :-)
2012. aug. 29. 16:16
 16/35 anonim ***** válasza:
Hát, én az egereket is nagyon szeretem. :S Szerintem kegyetlenség és a macska nem örül jobban neki, mint ha sima husit kapna, nem élőt. De ez csak az én véleményem.
2012. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Olyan helyre engedd, ahol nem tud megszökni. Pl. berakod a kádba a macskával együtt vagy egyből a macska szájába adod. Megfogod a farkát, ő meg elharapja a torkát. Utána játszik vele. Sima kajával nem tud játszani. Amúgy a bolti egerek nagyon emberhez szokottak. Én egyszer az egyik túlélőt el akartam engedni a kertben, de nem akart elmenni és a macskám észrevette és megette. Nekem minden sajnálatom az egerek iránt elveszett, amikor vettem egy patkánysiklót. :)
2012. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
A szüzpecsenyét le lehet darálni,a nyers húst imádják a cicák hiszen ragadozók.
2012. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Azért ez az egeres dolog nagyon beteg. Minek kell kínozni egy szerencsétlen állatot? A macska elvan más hússal is, az egér viszont retteg és szenved. Ugyanolyan intelligens állatok, mint a macska, amivel megeteted.
2012. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Előző: Az az egér erre lett kitenyésztve Az azért van, hogy eledel legyen. Arra kell ilyenkor gondolni, hogyha én nem adom oda, odaadja más. Sok embernek van kígyója és kígyót nem lehet mással etetni. A kereskedésekben sem azért van olyan sok, mert olyan kedvelt háziállat. Plusz az egereknek nincs öntudatuk. A pontyot, amit az árusok agyoncsapnak, nem sajnálod? Vagy a disznót, amit még a régi módszerekkel ölnek meg? Mert ugye nem minden parasztbácsinak van elektrosokkolója, de a kolbászt mindenki szereti. De mondhatnám a vadon élő egeret is, amit a kinti macskák maguktól fognak el. Ennyi erővel sajnáljunk minden vadon elejtett állatot. Nem kell játszani a mártírt, minden másodpercben meghal valami. Ezellen nem tehetünk semmit. Ez az élet rendje és a természet törvényei.
2012. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!