Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kóbor macskákat miért nem...

Kóbor macskákat miért nem fogják be mint a kóbor kutyákat?

Figyelt kérdés
rengetek kóbor macskát látok az utcán és egyszerűen nem értem miért...
2012. szept. 4. 21:53
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/153 A kérdező kommentje:

Minek neveztél ?


Engem senki nem nevezhet nyuszinak...DDDDDDDD

2012. dec. 1. 15:29
 72/153 anonim ***** válasza:
80%
Nem nyuszi ez,hanem bolond.
2012. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/153 A kérdező kommentje:
miért lennék bolond ?
2012. dec. 2. 10:25
 74/153 anonim ***** válasza:
79%
A kéredező csak provokálni akar itt...Ilyen ember nincs,belehalsz,mert látsz az utcán 1-2 macskát??Csak nem,mert irsz itt buta kérdéseket.Miért baj??Te miért kóborolsz az utcán????hm???megmondanád??
2012. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/153 anonim ***** válasza:
78%
azért vagy bolond, mert buta vagy. arra még mindig nem kaptunk választ, hogy a) honnan tudod, hogy kóbor b) mégis, mi a fészkes fene zavar bennük? mert az, hogy te nem szereted őket, nem indok arra, hogy kiirtsák őket. én se szeretem a buta embereket, mégse akarom, hogy irtsanak ki téged. pedig nem hiányoznál.
2012. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/153 anonim ***** válasza:
86%
Huu tesó de nagy bajok vannak odabenn...
2012. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/153 anonim ***** válasza:
73%

Miért nem veszed észre hogy mindenki ellened van ?

Nem gondolod hogy túlzásba viszed a dolgokat?

2012. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/153 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem viszem túlzásba.


egyszerűen csak észre kellene venni, hogy az utcán hol itt 1 macska hol ott...


honnan tudom ? csak rájuk kell nézni. Persze mondhatnám hogy nincs a nyakukon az a nyakörv ,de persze mindenki azzal jön, jajj a szegény kis macskák beakadnak vmibe aztán ott maradnak...

2013. márc. 14. 14:24
 79/153 anonim ***** válasza:
84%
ja, ha az utcán van egy macska az egyértelműen kóbor. értelmes vagy, mondhatom....
2013. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/153 anonim ***** válasza:
89%

Miért kell ennyire utálni a macskákat? Nevelés kérdése. Az enyém mindig dorombol, bízik bennem. Nem egy kutya, aki tűzbe jön értem, de pont ez az önállóság, szabadság dolog tetszik bennük. A kandúrom sovány (etetem folyamatosan, de tavasszal mindig lefogy, télen kövér lesz) és a nyakörvét egyszer elhagyta. Kapott újat, de nem örültem volna, ha valaki "kiirtja". Van állatod? Gondold el, hogy egyszercsak jön valaki és "kiirtja". Vagy egy barátodat. Durva példa, de sokan szeretik úgy az állatukat (lehet kutya, de egy csiga is), hogy rendesen megsiratnák őket.

Nekem se tetszik a sok kóbor cica, csak az oka más. Örülnék, ha otthon lennének a melegben.

Mellesleg szerintem sokkal undorítóbb egy eldobott cigi, rágó. Amit te csinálsz, az már csak kifogás a kérdésedre.

2013. márc. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!