Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Teljesen tanácstalan, léleknyo...

Teljesen tanácstalan, léleknyomasztó helyzetben vagyok. Mit tegyek? Megszakad a szívem. Bocsi ha hosszú lesz, de segítssetek.

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy ma délután megláttam a kocsi alatt a 3 éves macskánkat és azt láttam, hogy a farkából 5 cm le van szakítva, kiáll belőle a farokcsont. Szegényt nagyon megsajnáltam. El sem tudtam képzelni mi történhetett vele. Aztán bepattant az agyamba valami. Az, hogy tegnap este épp fényképezgettem magam és mamámat, gondoltam, odarakom a kutyámhoz a macskát, mert a kutyám dugni akarja őt (persze mindketten fiúk) és azt gyorsan lefényképeztem. Mikor odatettem a macskát a kutya elé, már a kutyus nem bírta kivárni, jól harapdosta a farkát amikor a levegőbe tartottam a cicát. Húzta jó erősen, aztán leraktam és gyorsan lefényképeztem őket. De a macska nem nyávogott közbe annyira, mintha tényleg leszakadt volna akkor a farka. Viccnek szántam az egészet, máskor is csináltam már ilyet, és eddig semmi nem történt csupán annyi, hogy a macska nyálas lett. Tudom, nem jó poén és nagyon szeretem a cicát, és tudom figyelmetlen vagyok és nem tudok gondolni a jövőre, hogy miből milyen baj származhat. De akkor már este volt és nem láttam a cica farkát... Na mikor erre rájöttem elkezdtem a kutyánál a macskafarkdarabot keresni hogy tudjam hogy tényleg bűnt követtem-e el. Nem találtam. Most komolyan tanácstalan vagyok, nem tudom hogy a kutya harapta e le vagy csak beszorult ma valahova..Késő este imádkozni fogok érte, hogy nehogy megdögöljön mert azt soha nem bocsátanám meg magamnak, de egyáltalán nem tudom, hogy beszorult e valahova vagy tényleg a kutyám harapta le neki ahogy odatettem :( Többet nem csinálok vele ilyet csak maradjon meg gyógyuljon meg és ez a lényeg! (a farka valószínűleg nem nől már ki) Jajj segítsetek mitcsináljak a szüleimnek ezt nem merem megmondani mert még én sem tudom pontosan mi történhetett...nagyon izgatott vagyok és lelki beteg hogy mi lesz...segítsetek!!! :(

Üdv: egy nagyon szomorú lány


2009. júl. 30. 21:26
1 2 3 4 5
 21/42 bibi05 ***** válasza:
Mi van a cicussal?
2009. júl. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
88%
Te egy állatkínzó vagy és még élvezed is amit csinálsz. De ami igazán sértő,hogy még sajnáltatod is magad és képmutató vagy. Ez undorító. Örülj neki ha a macska életben marad. Mások életüket teszik fel egy cicáért Te meg így játszol vele, mert szerinted poén. Ha fiú vagy akkor neked is a kutyával kéne leharaptatni amid van, az tuti!
2009. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Igazából most nem erre van szüksége szerintem. Tényleg csúnya dolgot csinált, de szerintem elég a saját lelkivilágával elbánnia. Majd, ha a macska túlélte kaphatja a fejmosást. Ha meg nem, akkor örök emlék marad, és tuti sose fog ilyet csinálni. Amúgy már írtam, és SÜRGŐSEN DOKTOR még MINDIG!!
2009. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
anya szerint meggyógyul magától. nem tudok orvost hívni. ennyibe maradtunk. :(
2009. júl. 31. 19:38
 25/42 anonim ***** válasza:
Remelem anyukadnak akkor is ez lesz a velemenye, ha valamelyik ujjat veletelnul levagja, vagy hasonlo. Majd megirod egy-ket het mulva, hogy megdoglott-e?
2009. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
85%

Elcseszed a cicád életét, lehet, hogy el is fog pusztulni, és még annyi lélek sincs bennetek, hogy állatorvoshoz vigyétek. :@

ja és még olyanokat kérdezgetsz, hogy pénzbe kerül- e a vizsgálat.SZÁNALMAS!!! :@

én a cicát sajnálom, hogy ilyen emberekhez került!:@!!!! és anyád gondolom nem sokat konyít az állatokhoz!... honnan a ...-ból tudná, hogy meggyógyul-e magától?!

El fog fertőződni!

2009. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Hallod kérdező ide figyeljél már !!

Szerinted minek vannak állatorvosok ? Talán mert rájuk is szükség van !

Ha a macska farkából a csont is ki áll akkor az kb már halálra van ítélve ! Ugyanis ellátásra lenne szüksége : sebfertőtlenítés és szerintem még antibiutikumos gyógyszert is kapna!


Hogy állíthatod hogy szereted a cicád ha szinte hagyod meghalni ?

Ha ennyire nem törődsz vele akkor valószínű a kutyátok sem és a cica sem kapott semmien kötelező oltást stb. Ez elég szomorú!

Én kivánom hogy a cica gyógyuljon meg , de am arra nem is gondolsz h nagy-nagy fájdalmai lehetnek ??

2009. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
De a kutya mindig kap oltást. A macska meg meggyógyítja magát, mert mindig fertőtleníti magának (nyalja) a sebeit. Nem ember ő, hogy minden sebet cakkompakk be kell kötözni és fertőtleníteni. És vannak kutyák, akiket elütnek a kocsik és le van szakadva a lába, lóg és az is életben marad!!! Ennyit erről.
2009. aug. 1. 12:10
 29/42 anonim ***** válasza:
Látom nagyon "értesz" a macskákhoz... nem tudja magát meggyógyítani!!! persze, ha veled történt volna valami, akkor egyből a kórházba futottatok volna!!! és még azt írod, hogy úgy sajnálod a cicát!!
2009. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Szoval, a leleknyomaaszto helyzet megoldasa, dogoljon meg minden kis g@ci, aki szerint egy ostoba, felelotlen tirpak vagy. Nincstobbkerdesem, igazad van.
2009. aug. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!