Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Teljesen tanácstalan, léleknyo...

Teljesen tanácstalan, léleknyomasztó helyzetben vagyok. Mit tegyek? Megszakad a szívem. Bocsi ha hosszú lesz, de segítssetek.

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy ma délután megláttam a kocsi alatt a 3 éves macskánkat és azt láttam, hogy a farkából 5 cm le van szakítva, kiáll belőle a farokcsont. Szegényt nagyon megsajnáltam. El sem tudtam képzelni mi történhetett vele. Aztán bepattant az agyamba valami. Az, hogy tegnap este épp fényképezgettem magam és mamámat, gondoltam, odarakom a kutyámhoz a macskát, mert a kutyám dugni akarja őt (persze mindketten fiúk) és azt gyorsan lefényképeztem. Mikor odatettem a macskát a kutya elé, már a kutyus nem bírta kivárni, jól harapdosta a farkát amikor a levegőbe tartottam a cicát. Húzta jó erősen, aztán leraktam és gyorsan lefényképeztem őket. De a macska nem nyávogott közbe annyira, mintha tényleg leszakadt volna akkor a farka. Viccnek szántam az egészet, máskor is csináltam már ilyet, és eddig semmi nem történt csupán annyi, hogy a macska nyálas lett. Tudom, nem jó poén és nagyon szeretem a cicát, és tudom figyelmetlen vagyok és nem tudok gondolni a jövőre, hogy miből milyen baj származhat. De akkor már este volt és nem láttam a cica farkát... Na mikor erre rájöttem elkezdtem a kutyánál a macskafarkdarabot keresni hogy tudjam hogy tényleg bűnt követtem-e el. Nem találtam. Most komolyan tanácstalan vagyok, nem tudom hogy a kutya harapta e le vagy csak beszorult ma valahova..Késő este imádkozni fogok érte, hogy nehogy megdögöljön mert azt soha nem bocsátanám meg magamnak, de egyáltalán nem tudom, hogy beszorult e valahova vagy tényleg a kutyám harapta le neki ahogy odatettem :( Többet nem csinálok vele ilyet csak maradjon meg gyógyuljon meg és ez a lényeg! (a farka valószínűleg nem nől már ki) Jajj segítsetek mitcsináljak a szüleimnek ezt nem merem megmondani mert még én sem tudom pontosan mi történhetett...nagyon izgatott vagyok és lelki beteg hogy mi lesz...segítsetek!!! :(

Üdv: egy nagyon szomorú lány


2009. júl. 30. 21:26
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, meggyógyította magát! Már a csontot is leszedte, már nem lóg csont. a maradék seb meg majd begyógyul neki.
2009. aug. 2. 09:44
 32/42 anonim ***** válasza:

Elkepzeltem. Vegulis, ha ilyen ongyogyito, akkor mi a raros feszkes fenet sirtal/lelkiztel itt? Ha el, el ha megmurdel, megmurdel. Darab-darab.

*ironia*

2009. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
80%
Meggyógyította magát? Baromi érdekes. A macskád elmehetne állatorvosnak akkor. A szüleidnek meg neked is azt kívánom, hogy szakadjon le a fél karotok és ne legyen orvos a közelben, úgy kb 2 hétig míg bele nem pusztultok.
2009. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
szakadjon le a tied ha nem tudsz normális választ adni te mocsadék!!! Meggyógyult, jólvan, már egeret fog, szal nem kell több válasz barmok!!!(tisztelet a kivételnek)
2009. aug. 2. 11:45
 35/42 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, hiaba hozongsz itt nevtelenul, miutan sajat bevallasod szerint is also hangon egy link es felelotlen alak vagy, tenyeg amit tehetsz meg, hogy az amugy is 0-as renomedat tovabb rombolod, a valogatott mocskossagokkal, amik kiesnek a szadon (leirod oket) latom, raereztel az internet nevetlensegebe rejlo lehetosegre, hogy azt es ugy irsz, ahogy akarsz. Persze, ez azon a tenyen nem valtoztat, hogy az allatokhoz valo hozzaallasod egy nagy 0 (nulla).

Es igazad van, regen a "parasztok" sem gyogyitgattak az allataikat, de ok veled ellentetben, nem neveztek el oket, es legfokeppen nem szorakoztak veluk.

Szoval, egyreszt orulok, hogy meggyogyul, masreszt sajnalom, mert mint a helytet mutatja, egy csipetnyivel tobb feleloseg sem lett igy benned.

2009. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
81%
Ahhoz képest, hogy még gyerek lehetsz, a szüleid egész szépen megtanítottak káromkodni. Volt kitől tanulni mi? Ezek után nem csodálom, hogy a macskát lesz*rják, ha ennyi intelligencia szorult beléjük meg a csöpp gyermekükbe. A káromkodásra megtaníottatk, csak a felelősségérzetre nem. Bár hogy is tették volna, ha abból nekik sem jutott. Szép család mondhatom.
2009. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
22%

Tényleg nagy butaságot csinált a kedves kérdező, de már megbánta amit tett, és már nem bírja visszacsinálni...


és ha gyógyulgat, akkor rendbe is fog jönni. De egy kis betadint, vagy más fertőtlenítőt rakhatnál rá, és az rendesen kifertőtleníti... remélem rendbe fog jönni a cicád

2009. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg, az aztán nagyon segít a macskán ha megbánta. Egyébként nekem nem úgy tűnik, hogy annyira érdekli ez az egész dolog.
2009. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
88%

"ő csak egy macska"


Na ez a felfogás régen rossz. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de számomra a macska olyan mint a családtag. De ha neked csak egy macska akkor mit számít ha megdöglik?


A macskák nem emberek, nem kutyák, ők meggyógyítják magukat. Igen és hogy? A kis sebeiket be tudják gyógyítani, de a nagyokat nem. A macskádnak leszakad egy darab a farkából. A farka neki a gerince folytatása, ráadásul egy hatalmas nyílt seb és látszott a csonk. Tudod nekem a macskám lerágta a farka végéről a szőrt, elvittem állatorvoshoz aki bekötözte neki, hogy nehogy a végén csak a csont maradjon, mert akkor kidörzsöli, ki fog lógni a csontja és iszonyatosan fog szenvedni. Ezt mondta akkor, pedig a macskám farkából nem szakadt le egy kis darab sem. De a te macskád akinek hiányzik a fél farka, biztos meggyógyítja magát és minden rendben lesz.


A macskámnak tályog volt az arcán. Minden nap többször fertőtlenítettk, de a végén elvittük orvoshoz, aki azt mondta: nagyon is jól tettük, hogy bevittük, mert szakszerűen el kell látni. Pedig az csak egy kis seb volt, és még abban az esetben is elég magas volt az elfertőződés veszélye.


Egyébként g*cizhetsz, k*csögözhetsz minket, erre szokták azt mondani, hogy fáj az igazság. Te egy felelőtlen ember vagy, és nem elég, hogy hülyeséget csinálsz, hagyod szenvedni a macskádat, tehát még állatkínzó is vagy. De azért csak oszdd itt nekünk az észt, meg mocskolj minket, elvégre megfelelő az erkölcsi háttered nem? Ja, hogy hagysz szenvedni, megdögleni egy macskát? Mit számít az? Csak egy nyamvadt macska, nem ember. Hülye felsőbbrendű majom.

2009. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
71%

Egy ismerősöm cicájának is megsérült a farka, levágták neki. Most egy farok nélküli boldog cica!

Minden képpen vidd orvoshoz, ha napközben nem érnek rá a szüleid, akkor vigyétek el éjjel, a VII. kerület István utcában az Állatorvosi Egyetemen van ügyelet. Ha a cica meggyógyul, akkor keress neki új gazdát. Neked még nem szabad állatot adni a kezeid közé. Megérdemelnéd, hogy veled is úgy bánjanak, ahogy Te a macskáddal.

2009. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!