Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyu miért nem engedi?

Anyu miért nem engedi?

Figyelt kérdés
Egy kertes házban lakunk van már két kutyánk.Ne értsetek félre imádom a kutyáimat csak 12 után ki szeretnék próbálni valami mást.volt már egy macskám de 3 nap után vissza kellett vinnünk mert beteg volt 4 napig sírtam és még mindig nagyon hiányzik. Folyamatosan könyörgök nekik de nem érdekli. Pokoli kínokat élek át mikor meglátok egy macskát. Légyszi segítsetek 12/l

2012. okt. 12. 13:48
1 2
 1/17 Vicuska87 ***** válasza:
68%
Ha nem, akkor nem tudsz mit tenni, hisz nem vagy a pénz kereső a családba! Amíg anyukádék tartanak el téged, addig nem sok beleszólásod van ebbe! Majd ha különköltözöl, és lesz saját kereseted, saját lakásod, majd akkor azt csinálsz amit akarsz! Ha akarod lehet 3 macskád is!
2012. okt. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
pokoli kínokat élsz át amikor éhezel igen, amikor leszakad a lábad igen, de egy macska elvesztése közel nem ekkora fájdalom.
2012. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Ismerek én olyan macskabolondot, aki naponta több színhúst rak ki a rühes dögeinek, akiken átesek a kapualjban, mint amennyi ketten három nap alatt megeszünk. Hadd ossza anyukád a kosztpénzt!
2012. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. okt. 12. 14:04
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Addig is, míg nem lesz saját háztartásd, menj el menhelyre önkéntesnek, ott gondozhatod a macskákat, örülnének neked!
2012. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon jóó ötlet köszönöm szépen
2012. okt. 12. 14:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj a 2 kutyával többet foglalkozni, szerintem már az is elég sok
2012. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Ferenc, szép kis "doktor" vagy, te gyökér!
2012. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Gondolom, Anyukád a kutyák miatt nem engedi..Három kutyánk van, (kettőt örököltünk) megbolondulnak, ha macskát látnak..

Hidd el, már pár cicát megöltek..vérükbe van, hiába nevelem a kutyákat.

Cicát csak a házba tartom, szegény nem mehet ki.

A menhelyi cica ápolás jó ötlet...:))

2012. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is a kikötés vagy kutya vagy cica. Már 1 éves korom óta vannak cicáink, tehát őket sokkal jobban szeretem. Szeretnék egy afrikai oroszlánkutyát, de nem lehet, így inkább várok felnőtt koromig. :) Addig is egy idős házaspár kutyusát visszük és nekem az teljesen elég, mi tanítjuk is, szinte mintha a miénk lenne.

Döntsd el, hogy kutya vagy cica. Más meg egy kutyáért sír, élvezd ki amilyen állatod van. Valakinek egy lepkéje sem lehet.

Ha a kutyáid nem bántják a cicákat, azt is megpróbálhatod, hogy egy kóbor cicát befogadsz, biztos nem rakják ki az utcára a szüleid! :)

2012. okt. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!