Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem zavar senkit, hogy a...

Nem zavar senkit, hogy a macskakaki olyan büdös?

Figyelt kérdés
Én nem bírtam elviselni a szagát, pedig rögtön takarítottam. Így a cicám kint alszik, de ő sem bánja, jobban szeret kint lenni.
2009. aug. 9. 08:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem, mikor vállaltam a cicát, vele együtt vállaltam a kakkendrót is.

Ha látom, hogy van termék az alomban, rögtön kipucolom, hogy azért mégse kelljen egész nap azt szagolni.

2009. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Normális macskaalmot használsz? Nincs is szaga, csak ha közvetlenül fölé hajolsz...
2009. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
65%
Engem zavar. A lépcsőházban lakott egy család, ahol volt macsek, na, mikor levitték az almot 2 napig büdös volt a folyosó! Nem is mertem belegondolni, milyen szag lehet a lakásban!
2009. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Van szaga, csak aki együtt él a cicával az előbb utóbb megszokja és nem érzi úgy, mint egy kívülálló. Nagyon jó alom mellett is érezni, de a mienk sem éppen parfüm illatú:)
2009. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
8:39-nek szerintem azért enyhe túlzás, hogy 2 napig büdös volt a folyosón. Azért, mert valaki állatot tart a lakásbanaz nem jelenti, hogy bűz van nála. Sok helyen állat nélkül is olyan bűz van, hogy nem lehet bemenni.
2009. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, ezzel vállaltam a macskámat. Igen, büdös, ez van. Ráadásul az utóbbi időben hasmenésük volt, de takarítottam lelkiismeretesen.

Pénteken viszont elütötték a cicámat, most szagolnám életem végéig, csak még egyszer látnám élve a macskám...

2009. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkit zavar, de ez vele jár ha eszik kakilnia is kell:) Nekem 3 macskám van, amint megérzem a kakit tisztítom + légfrissítő. Ennyi, utána már nincs büdös. Ezt meg ki lehet bírni. A macskáim ki is mehetnek, kertesben lakunk, de nem igazán akarnak, inkább egész nap bent vannak, szóval nem fogom csak a kaki miatt kizárni ha nem szeretnek kint lenni.
2009. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

- Nektek milyen háziállatotok van?

- Hááát, egy görény.

- Oszt hol tartjátok?

- Hááát, a hálószobában.

- Oszt nincs ott nagyon büdös?

- Hááát, büdös van, de majd megszokja!

2009. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

9:21-nek.

Sajnálom a cicádat, sajnos tudom hogy mi érzel :(


Büdi. Ez van. Viszont volt egy cicánk akinek extrém büdi volt. Elvittük állatorvoshoz adott neki valamit és utána már jó lett. Lehet a cicák többségénél lehetne csökkenteni a szagot csak szerintem sokan nem is gondolnák.

2009. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg büdös... De csak rögtön ki kell takarítani, és már nem is érzem.

Utánam is büdös lenne ha nem húznám le a wc-t...

2009. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!