Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem zavar senkit, hogy a...

Nem zavar senkit, hogy a macskakaki olyan büdös?

Figyelt kérdés
Én nem bírtam elviselni a szagát, pedig rögtön takarítottam. Így a cicám kint alszik, de ő sem bánja, jobban szeret kint lenni.
2009. aug. 9. 08:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

9.21-es nagyon sajnálom :(

Bocs az offért.

2009. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

9.21 vagyok!

Az elütött cicám egy éves volt, bent aludt, nappal engedtem ki.

Csak azért írtam le, mi történt vele, hogy pl a kérdező is mérlegeljen. Lehet, hogy ma zavar a macskaszarszag, de nem biztos, hogy a cicád holnap is veled lesz.

2009. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Persze nem biztos, mivel ők szeretik a szabadságot. Ezért is engedem ki, mert ő jobban szereti a kinti életet.Persze akkor jön be amikor akar. Sajnálom a cicádat.
2009. aug. 9. 20:21
 14/17 anonim válasza:
77%
Jó és megfelelő mennyiségű (!) alommal, naponta 1x takarítva (zacskóba) nem zavaró. Sokkal büdösebb a macskakaja maga.
2009. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy rossz almot használsz, vagy nem jó ételt adsz a cicának. Sokszor este érek csak haza, így csak akkor tudom takarítani az almot, de soha nincs szag a lakásban.

Vannak olyan tápok, amelyektől a kaki nem lesz olyan büdös.

2009. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
2cinyókám van.Voltam már úgy,hogy enni se akarodzott adni nekik,annyit takarítottam utánuk.Ahogy te kakilsz,azt is lehet érezni,de takarítasz magad után és ennyi.Én megkértem barátnőmet,ha jön hozzánk,figyelmeztessen,ha érzi a macskabűzt.Fürdőszobában van alom,amit rendszeresen hypózok/mármint fürdőszobát/így még nem volt panasz
2009. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát az én macskám irtó büdöseket szarik. De hát ez van. A macskatartás ezzel jár.

Ráadásul szegény macskám célozni sem mindig tud. Van amikor benne gubbaszt az almos tálban, de a segge kilóg és mellépotyogat. :D Utána megszaglássza és kaparássza a padlót legalább fél óráig, amíg meg nem unja.

Ha kiengedném, akkor kint is tojna, de akkor úgy megszökik, hogy 3-4 napig nem is látom. Úgyhogy inkább bent tartom és szedegetem utána a bűzös "virslicskéit".

Előtte volt kutyám is. Vele bűz szempontjából sokkal kellemesebb volt a helyzet.

2010. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!