Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámat sajnos elkapta...

A cicámat sajnos elkapta tegnap egy kutya. Tudnátok tanácsot adni? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Szerencsére megmaradt szegény, de elég csúnyán eltört az egyik lába. Ma elvittem állatorvoshoz, röntgen készült, amit még nem láttam de a doki szerint a gipszelés kizárva és a műtét sem biztos, hogy rendbehozná mert meg növésben lévő kiscica igy nem tudom mennyire jó otlet csavarral megoldani. Ráadásul anyagilag sem igazán tudom megengedni most a műtétet... Szerintetek, ha megkérem, hogy valahogyan rögzitsék van rá esély, hogy begyógyul magától?

Állitólag szivós állatok, annyira szeretném ha rendbejönne...



2012. okt. 23. 13:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha hazakerül biztosan nem fog egy jó darabig kijárkálni, nem igazán ajánlotta csak megemlitette ezt a lehetőséget is (mivel olyan helyen tört el, hogy gipszelni nem lehet), emellett azt is, hogy elég picik a csontjai, ezért nem garantált, hogy eredményes lesz, mégha meg is műtik :( Ezért is hezitálok...
2012. okt. 23. 16:13
 12/14 Vicuska87 ***** válasza:
0%
Én biztos megműtettném, és ha esetleg el is pusztul, az én lelki ismeretem tiszta, hisz mindent megtettem érte!
2012. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hallgass az orvosra !
2012. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha magától begyógyul, nem lesz olyan már, mint régen, és a macska nem mutatja ki a fájdalmat, ezért hívják szívósnak.

Egyébként meg nem kell feltétlenül kitenni a macskát olyan veszélynek, hogy elüssék, vagy megkóstolja a kutya, létezik macskabiztos kerítés és egyéb megoldások is.

2012. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!