Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljunk? Nem tudunk...

Mit csináljunk? Nem tudunk macskát tartani anélkül, hogy el ne lopnák, vagy meg ne mérgezzék.

Figyelt kérdés
Már 3 éve nincs macskánk, de már nagyon hiányzik egy kiscica. De félek is tőle, mert mi van ha ellopják. Nagyon rossz környéken lakunk, a szomszédok nagyon rosszak. Mikor általánosba jártam, megmérgezték a cicánkat, mert állítólag megette a szomszéd csirkéjét, mikor azok úgy el voltak zárva, hogy hozzá se férhetett a csirkékhez. Bizonyíték ellenük nincs. Később lett egy szép fekete-fehér cicánk, de valakinek megtetszett, hogy szép fényes a szőre, még mondta is nekünk, pár nap múlva eltűnt a cica. Ezek után, hogy merjünk macskát tartani?
2012. okt. 31. 21:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor még macskapórázon se vihetem majd ki sétálni? Mert akkor is mindig vágyna ki.
2012. nov. 1. 11:11
 12/17 anonim ***** válasza:
Macskabiztos kerítés.
2012. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

2/10.

Ment a zöld kéz. Igazad van, nem tudom, miért pontoztak le.


Kérdező!

Főúton lakunk, cicák nálunk is mindig eltüntek..Itt járnak az iskolás gyerekek, elviszik. Autó elüti.

Meguntam mindig keresni a cicákat, két napig siratni. (van amikor több)

Születésnapomra (tavaly) kaptam egy perzsa cicet, na az a lábát nem teheti ki a házból...

Több macskát én már nem siratok meg, azért mert eltűnik, ellopják, megmérgezik.

Sok macskaellenes ember van. Nem igaz, hogy nem férnének el tőle...:((

Ja: macskabiztos keritést én még nem láttam...:))

2012. nov. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Van ismerősömnek is egy szobacicája és pórázon kiszokta vinni eddig még nem szökött el neki. De én nem szoktam ki vinni a cicáimat..Nem bírnám elviselni ha egy nyári napon megszöknének. :S :(
2012. nov. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Többen írtátok, hogy fajta macskát vettetek szoba cicának. A házi cica is tökéletesen megvan bent :)
2012. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Végül is nem muszáj kivinni sétálni, ha bent játszok vele, úgy is mozog sokat.
2012. nov. 2. 12:20
 17/17 anonim ***** válasza:

Jogos !


Házi uv (utcai vegyes) cicám reggel óta az ágy közepén alszik..Szerintem horkol is...:)

2012. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!