Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmentenék a haláltól egy 3...

Megmentenék a haláltól egy 3 hetes cicát de Anya nélkül meglesz?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöméknél születtek kiscicák de őket rendszerint megölik.3 hetesek a cicusok és kb. 1 hetem van választ adni hogy hozok e egyet. De meglenne ő anya nélkül egyenlőre a teraszunkon?
2009. aug. 13. 19:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
55%

Előző vagyok.

Saját tapasztalat!

5 éves korom óta macskázom. Jelenleg 15 van!!!

No para kertesház, tejgazdaság!

2009. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
65%
én három két és fél hetes kiscicát neveltem el akiknek emgölték az anyjukat. tejet adtam nekik speciális köölyökmacskáknak kitalált cumisüvegből, rengeteget törődtem velük. állandóan ahsmenésük volt mert nem anyatejet kaptak meg folyton bepisiltek. számíts rá h rengeteget kell törődnnöd velük de megéri, én is imádtam őket, de mikor felnőttek sajnos el kellett ajándékoznom őket, mert a szüleim nem engedték h itthon maradjanak :(((
2009. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
utsó vagyok megint. annit még h a több kiscica együtt jobabn eltudta viselni a megpróbáltatást, de egyedül nem tudom h bírta volna. :(
2009. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
4 hetes cicát már fel lehet nevelni, ha egy kicsit értesz hozzá, bár a kockázatokat már előttem leírták. De nyugi, én kezdő voltam és a netes cicás oldalakból tanultam meg mindent. Azóta a cicám már két éves elmúlt és majdnem 7 kiló...
2009. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Uhh...Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek ezzel nekem.Tényleg köszönöm. Megpróbálom kikönyörögni had maradhasson ott legalább még 2 hetet hátha sikerül.

Ha valakit esetleg érdekelnek ezek a kiscucusok:

[link]

Megpróbálom őket gazdához adni.

2009. aug. 13. 23:12
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod úgy megmenteni őket, hogy legalább kettőt veszel magadhoz? Nekik is jobb lenne, mert a teraszon össze tudnának bújni.

Utána amelyiket nem akarod, kereshetnél neki gazdát. 1 hét kevés idő a gazdi találásra, nekem rendszerint 1-2 hónapba telik. (Nincs nőstény macskám, utcáról hozom be őket és jót teszek velük)

Esetleg nem ártana róluk valami bizalomgerjesztő fénykép, ezek eléggé semmitmondóak, csökkentik szegénykék esélyét :(

De azért csak jobb lenne, ha a tiéd Anyukájával maradhatna még legalább 6 hetes koráig.

Persze meglesz veled is, de nagyon vigyázz rá. Olyan csöpp még ennyi idősen.

2009. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elhoztam a cicát és jelenleg most éjszaka itt van az ölemben és folyton nyervog rádaásul csipás a szeme nagyon.

A friss tejet issza de mit adjak neki? szerintem éhes :S:S

2009. aug. 16. 00:39
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak laktózmentes tejet adj neki, különben fosni fog, 5 hetesen már lehet junior tápokat főkémt szoszost, később felőttekek valót.
2009. aug. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Figy, hozzám is 3,5-4 hetesen került a kiscicám, szintén kidobott macsek.

Eleinte a tej mellé főzz neki híg tejbegrízt, és langyosan add neki! Cukrot ne tegyél bele. Imádni fogja, és jobban eltölti a pociját, mint a sima tej.

Később a junior konzerves tápot törd össze villával és úgy add neki. Esetleg keverd össze kis bébiétellel, hogy zöldséget is egyen, így jobb lesz az emésztése. Az én cicám kedvence a borsós Univer. :)

Alomra jár rendesen?

2009. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :D

Hát tegnap pisilt azóta nem csinált semmit csak sír és eszik :S

2009. aug. 16. 11:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!