Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmentenék a haláltól egy 3...

Megmentenék a haláltól egy 3 hetes cicát de Anya nélkül meglesz?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöméknél születtek kiscicák de őket rendszerint megölik.3 hetesek a cicusok és kb. 1 hetem van választ adni hogy hozok e egyet. De meglenne ő anya nélkül egyenlőre a teraszunkon?
2009. aug. 13. 19:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Lenne egy üzenetem a nagymamának létszi add át.Márk üzeni, hogy legszívesebben élve menyúznám a kedves nagymamát és vízbe fojtanám.Mielőbbi halált kívánok neki.
2009. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ja lenne egy ötletem.Rakják be egy kosárba őket és tegyék az állatorvoasi rendelő elé.Az anyukat meg ivartalanítasa.
2009. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Ugyan nem találkozom ismerősömmel egy darabig de MSN en megpróbálom őket rávenni hogy ne öljék meg még szegényeket :(

Bár tudom hogy az én szavam ott semmit nem ér...de azért próbálkozom

Adtam róluk fel megint egyet az expresszen meg éjszaka máshova is fogok...igaz hogy nem az én dolgom lenne de szerintem senki nem bírná megölni azokat a kis csöpp cicusokat.(kivéve azt a Nagymamát aki nem tudom hanyadszorra öl kiscicákat)

[link]

2009. aug. 16. 23:24
 34/38 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon sajnálom őket. Nekem is pont friss tapasztalataim vannak kiscicákkal kapcsolatban.

Pár hete találtam két kiscicát, kidobták őket, az út szélén voltak. Hazahoztam őket,elvittem orvoshoz, alig voltak két hetesek. Ők is folyton csak nyávogtak és mászkáltak. Nagyon sok időt töltöttem velük de felneveltem őket. Mikor hazaállítottam velük a szüleim majdnem megöltek érte..de megküzdöttünk és én győztem, itt maradtak.

Vettem nekik laktózmentes cicatejport és cicáknak való cumisüveget aminek kicsi a cumija. Kis idő mulva rá is jöttek, hogy mire való és szépen ettek. Naponta sokszor etettem őket, kb 3-4 óránként, éjszaka egyszer mentem ki, legközelebb pedig korán reggel. Azóta már 7 hetesek és gyönyörű egészséges cicák lettek, sokat játszanak és hiperaktívak. :-) Most is épp a lábamon lóg az egyik :-D

Kb. 3-4 hetes koruktól már szoktattam őket a cicapástétomhoz, 5 hetes kor körül pedig már ügyesen ették a junior konzervkaját, inni 6 hetes koruk körül tanultak meg maguktól. Mostanra már mindent egyedül csinálnak. :-) Én is gazdit keresek nekik, de sajnos elég nehéz.

Az egyiknek nekem is be volt gyulladva a szeme, náluk ez elég gyakori. Neomicyn-es szemcseppet javasolt az állatorvos ami egy nap alatt már szinte rendbe is hozta. ha nem mulik el neki próbáld ki, gyogyszertárba lehet kapni.

Ha nem ürít a cica sztem amikor eszik utána picit simizd a hasát, hátha segít. Szeretik. :-)

Most több nem jut eszembe. Jó nevelgetést. :-)

22L

2009. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Gazdára találtak a cicák :D
2009. aug. 18. 12:17
 36/38 anonim ***** válasza:
Éljen! :) Végre egy jó hír a mai napon!
2009. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Dejóóó. :)

Hogyan, mesélj?

És a tiéd hogy van? :)

2009. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Az expresszen jelentkezett valaki 2 nap után és ma jött érte valamikor 5 után ismerősömhöz, én nem tudtam ott lenni sajnos, de az a lényeg hogy van már gazdájuk.

Az enyém nagyon jól van még a csipája is eltűnt és hihetetlen étvágya van.Szerintem mostmár biztosan megmarad.

Köszönöm mindenkinek a segítségét :)

2009. aug. 18. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!