Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két macskának külön macskaalom...

Két macskának külön macskaalom kell vagy elég egy is?

Figyelt kérdés

Van egy cicám akinek már van egy almos tálja, most kapni fogok egy másik cicát neki külön almos tál kell vagy jó ha közösen használnak egyet.

Elég buta kérdés tudom :)



2012. nov. 14. 19:43
1 2
 11/12 Maxitabi ***** válasza:
Nálam amióta az ahány cica +1 alom van, sokkal nyugodtabb minden, a 2 cicából az egyik uis összepisilt kanapét, ágyat előtte. Igaz, nem úgy használják, hogy egyik csak erre, a másik meg csak arra jár, de megfigyelhető kedvenc hely van. Inkább több legyen, főleg az elején...
2012. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Haza hoztam egy 6 hetes cicát a 4 éves mellé. Külön alamtálcát vettem neki de ő a másik cica tálját használja. Eleinte, ha beugrott a régi cica táljába, kivettem és az ő táljába tettem, de kiugrott és vissza ment. Így ők is sorba állnak.
2016. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!