Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha allergiás...

Mit tegyek ha allergiás vagyok a macskaszőrre és van macskám?

Figyelt kérdés

3 hónapja van nálunk egy cica, akit nagyon megszerettem. Nagyon úgy néz ki hogy allergiás vagyok a macskaszőrre. (Korábban is voltam már hosszabb időt macskák társaságában, akkor nem volt semmi baj) Most tüsszögök, szúr a szemem, fáj a torkom és aprókat köhécselek, száraz érzés van a torkomban. Olyan mintha náthás lennék dec 15.-e óta.

17.-én megyek allergia vizsgálatra, akkor minden kiderül.

Ha allergiás vagyok, akkor mit tegyek? Nincs barátom, rokonom aki segíteni tudna. Mi lesz szegénnyel?


Annyira kivagyok. Nem akarok megválni tőle, de ha kiderül hogy allergiás vagyok, nincs más választásom. Hova fordulhatnék? Macskamentők tudnak segíteni új gazdát találni? Teljesen el vagyok keseredve...

Kérlek írjatok valami tanácsot.


(Esetleg van olyan gazdi aki kutya vagy macska allergiás és mégis tart állatot? Milyenek a gyógyszerek amiket allergiára lehet szedni? Enyhítik a tüneteket? Együtt lehet élni ezzel a betegséggel úgy hogy állatot tartunk?)


Köszönöm.



2013. jan. 8. 08:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Megpróbálok mindent megtenni hogy maradjon a cica, de ha allergiás leszek, szükségét érzem hogy konzultáljak a háziorvossal. Hogy ő mit gondol, mit tanácsol, milyen gyógyszerek vannak, stb.


Majd jövőhéten megírom hogy mi volt! :)

2013. jan. 9. 08:29
 22/27 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a cicát, és lehet (sőt valószínű) hogy el fog múlni az allergiád magától. Ha nem, akkor szedhetsz gyógyszert, de a cicát én se tenném ki :)
2013. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem vagyok allergiás! :) Juhhéééé!


Jó cicázást mindenkinek!

2013. jan. 21. 08:32
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez jó hír :) További jó cicázást!
2013. jan. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
hihihihihi ugye,hogy ugye
2013. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg jó hír! :))
2013. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nekem mar öt éve van egy macskám akit én mentettem meg . A világ leghalasabb es legkedvesebb cicája ,imádjuk egymást bár öt perc után feldagad a szemem es viszket engem nem érdekel mert nagyon szeretem öt .
2014. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!