Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaszállító box jó macskawc...

Macskaszállító box jó macskawc helyett?

Figyelt kérdés
Lehet egy boxot csak cicawc-ként használni?
2013. jan. 21. 07:29
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:
69%
Nem
2013. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A boxra szükség lesz még, bármikor ha orvoshoz kell vinni a macskát.

Esetleg ha 2db van otthon és az egyik felesleges, de inkább azért nem ajánlom, mert a box ajtaján elöl kiszóródik az alom, nem véletlenül van kitalálva külön macska wc, annak végig van pereme.

Ha van egy felesleges box-od, dobd fel vaterára és az árán vehetsz egy macska wc-t.

2013. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.Nem arra való.Lehet olcsó macskawc-t kapni,én 1500 ft-ért vettem tavaly.
2013. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mecse ***** válasza:

Nem. A macskaalomtálca nem véletlenül nem szállítóbox. Nem tudom hogyan gondoltad, a boxok általában 2 félből állnak és össze kell őket egybe tenni hogy boxot "képezzenek".


A boxban a macska feküdni tud optimális esetben kényelmesen, állni nem kimondottan kényelmes neki. Láttál már macskát wc-zni felteszem? Abban a pózban amikor pisil vagy kakil a gerince egészen ki van nyújtva, magasabb is a cica így, mint amikor normál módon ül. Erre a boxban (ha teteje is rá van téve) nincs lehetősége, így vlsz. nem is fog tetszeni neki, és így mellé fog menni olyan helyre ahol ki tud nyújtózni amíg a dolgát végzi.


Ha kistestű cicád van és a box tetejét nem teszed rá az aljára akkor esetleg működhet, de tényleg nagyon olcsón meg lehet úszni az almot egy normál méretű cicának. Tisztítása is egyszerűbb, mint egy box aljának a tisztítása.

2013. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!